Soutěž o podepsané týmové triko Fernanda Alonsa má svého vítěze

Fernando Alonso rozhodl ziskem pole position v Singapuru o tom, komu připadne jeho týmové triko Ferrari, které vlastnoručně podepsal.

Španělský pilot vyhrál kvalifikaci na noční závod s časem 1:45,390. Tuto hodnotu netipoval nikdo, ale dva čtenáři se jí přiblížili na jednu tisícinu sekundy, každý z jiné strany. Jako další kriterium tedy musel nastoupit údaj o době, kdy byly jednotlivé tipy vloženy do systému.

Rychlejší byl čtenář "babarf", jenž svůj tip 1:45,391 zadal už 12. 9., a stal se tak vítězem naší soutěže. Gratulujeme! Výherce kontaktujeme v průběhu následujícího týdne na e-mailovou adresu, kterou zadal při registraci.

V rámci další Grand Prix v Japonsku tipovací soutěž F1sports probíhat nebude, protože chceme dát prostor charitativní aukci helmy Marka Webbera, více informací zde.

Další článek: Ferrari obsadilo na startovním roštu GP Singapuru první a poslední místo