Soutěž o podepsané hledí z helmy Tima Glocka má svého vítěze

Hrajte dál s F1sports o podepsanou čepici Marka Webbera.
Vážení čtenáři, v rámci kvalifikace na GP Maďarska jste s F1sports mohli soutěžit o podepsané hledí z helmy Tima Glocka. Německý pilot Toyoty s ním závodil ve Velké Británii a vlastnoručně ho podepsal.

Kvalifikaci na Hungaroringu vyhrál Fernando Alonso s časem 1:21,569, přičemž přesně takovou hodnotu tipoval čtenář registrovaný pod přezdívkou "drapek", a stal se tak vítězem naší soutěže. Gratulujeme! Výherce bude kontaktován v průběhu následujícího týdne na e-mailovou adresu, kterou zadal při registraci.

Po letní přestávce pokračuje seriál formule 1 závodem ve Valencii a pokud chcete vyhrát podepsanou čepici Marka Webbera, tipujte čas, který bude v kvalifikaci na Grand Prix Evropy znamenat pole position. Vstup do soutěže zde.
Další článek: Chaotickou kvalifikaci vyhrál Alonso, Massa měl zvláštní nehodu

14:49 | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.
13:42 | Stále se řeší situace okolo Turecka, ve kterém se sice epidemická situace zlepšuje, ale platí přísné cestovní restrikce po návratu do Velké Británie. Ve hře je prohození závodu s Baku.
8. května | Podle Norrise mu Mazepin ovlivnil celou kvalifikaci. V Q1 musel nasadit druhou sadu pneumatik, v Q3 pak kvůli tomu jel první pokus na starých pneumatikách.
8. května | Poslední Nikita Mazepin dostal penalizaci 3 míst za zdržení Norrise v první části kvalifikace.