Soutěž o mobilní telefon podepsaný Davidem Coulthardem má svého vítěze

V rámci návštěvy Davida Coultharda v České republice a jeho online rozhovoru pro Sport.cz jste mohli soutěžit o mobilní telefon podepsaný skotským pilotem. Známe jméno jeho výherce.
Soutěž o mobilní telefon podepsaný Davidem Coulthardem má svého vítěze

Jelikož se uprostřed týdne nejede žádný závod, nebyl tentokrát předmětem tipovací soutěže žádný čas na kolo, ale cílová destinace Davida Coultharda na cestě z Prahy.

Coulthard z Prahy zamířil do rakouského Grazu, neboli česky Štýrského Hradce. Toto město nikdo netrefil, ale hned deset čtenářů odpovědělo správně alespoň zemi (všichni tipovali Vídeň), což byl druhý rozhodující faktor. Stejně jako v případě shody při tipování kvalifikačních časů se i zde dostal ke slovu čas zadání odpovědi a o vítězi nakonec rozhodlo, kdo byl z těchto čtenářů nejrychlejší.

Jako první odpověděl "Vídeň - Rakousko" čtenář registrovaný pod přezdívkou "Najkaz", a stal se tak výhercem mobilního telefonu Samsung Omnia 7 podepsaného Davidem Coulthardem. Gratulujeme! Výherce kontaktujeme během jednoho týdne na e-mailovou adresu, kterou zadal při registraci.

Na závěr připomeňme, že stále běží tipovací soutěž na tureckou kvalifikaci, v rámci níž můžete hrát o podepsané závodní boty Fernanda Alonsa, více zde.

Další článek: V boji o budoucnost formule 1 přituhuje, potvrdilo Ferrari

9:27 | Narozeniny dnes slaví Esteban Ocon (25) a také Damon Hill (61)
20:24 | Kvjat v Magny-Cours testoval s Alpine pneumatiky pro příští rok (do mokra a přechodných podmínek). Včera odjel 91 kol, dnes byl test zrušen pro technické problémy.
19:18 | Ještě to není oficiální, ale podle The Times bude Turecko vyřazeno z červeného britského seznamu, což znamená pro britské zaměstnance týmů a F1 mírnější režim po návratu. GP Turecka by se tak na začátku října měla konat.