Soutěž o DVD s filmem Rivalové má svého vítěze

Poslední den testů v Jerezu rozhodl o vítězi soutěže F1sport o DVD s filmem Rivalové. Do výsledků promluvil déšť.

Kvůli nepřízni počasí nebyly časy poslední den nejrychlejší, s čímž většina tipujících nepočítala, a proto je tentokrát relativně velký rozdíl mezi nejlepším časem a vítězným tipem.

Felipe Massa obsadil první místo ve výsledkové listině s časem 1:28,229 a nejvíce se této hodnotě přiblížil čtenář "domino4", který tipoval 1:27,732, a vyhrál tak DVD s Rivaly. Gratulujeme!

Výherce kontaktujeme během následujícího týdne na e-mailovou adresu, kterou zadal při registraci.

Soutěž F1sport.cz bude pokračovat během testů v Bahrajnu.

Další článek: FIA se začala zajímat o pevnost nových nosů

13:15 | Sergio Pérez je dnes v továrně Red Bullu.
10:36 | Dánský pilot Frederik Vesti, který vloni skončil čtvrtý ve F3, se stal juniorským jezdcem Mercedesu.
19. ledna | Jenson Button dnes slaví 41. narozeniny.
18. ledna | Monacký autoklub popřel spekulace, podle kterých by letošní Grand Prix Monaka měla být zrušena. Závod se prý pojede (vloni chyběl v kalendáři F1 poprvé od roku 1955).