Soud začal řešit spor mezi Di Restou a Hamiltonem starším

V Londýně otevřeli další soudní proces týkající se formule 1, Paul di Resta se brání obvinění, že neoprávněně ukončil manažerskou smlouvu Anthonymu Hamiltonovi.
Soud začal řešit spor mezi Di Restou a Hamiltonem starším

Ke sporu mezi oběma aktéry došlo loni. Di Resta říká, že Hamiltonovi coby svému manažerovi předal k uzavření sponzorskou smlouvu se společností Go Fast v hodnotě pěti miliónů liber. Hamilton mu ale řekl, že bude nejdříve třeba vykoupit osobní sponzorská práva od Force Indie za 2 milióny.

Skotský pilot později zjistil přímo od týmu, že požaduje jen jeden milión, takže se domníval, že ho chce Hamilton o ten druhý milión připravit podvodem a vypověděl mu smlouvu.

Hamilton si to ale nenechal líbit a zažaloval Di Restu za neoprávněné vypovězení manažerské smlouvy. Soud tento spor začal řešit včera.

Z podkladů předložených soudů při tom vyplynula jedna zajímavá věc, Di Resta v ní uvádí, že očekává, že příští rok ve formuli 1 závodit nebude.

Další článek: Ecclestone doufá, že formule 1 pojede do New Jersey alespoň v roce 2015

19:29 | Výkonný ředitel Alpine Marcin Budkowski prozradil, že sprintové závody budou mít název superkvalifikace.
18:22 | Alpine zítra uskuteční filmovací den v Silverstonu. S letošním vozem už jezdily také týmy McLaren, Red Bull Racing, AlphaTauri, Alfa Romeo a Williams. Naopak Mercedes chce vyjet až v testech...
17:41 | Romain Grosjean si nasadil kameru na svou helmu a ukáže vám okruh Laguna Seca z vozu IndyCar. odkaz
17:26 | Pro iOs už je aplikace k dispozici. Pro Android bude brzy. Jmenuje se Williams Racing AR Launch 2021.