Sorry, že jsem vás vzbudil. Leclerc jezdil ráno ulicemi Maranella v letošním ferrari

Ferrari dnes připravilo obyvatelům Maranella netradiční budíček.
Sorry, že jsem vás vzbudil. Leclerc jezdil ráno ulicemi Maranella v letošním ferrari

Sebastian Vettel před pár dny navštívil Maranello. Podobné návštěvy továren absolvují po několika měsících i další jezdci. Připravují se na restart sezóny v Rakousku. Dnes je v Maranellu Charles Leclerc, což je i slyšet!

Monačan ráno usedl do letošního vozu SF1000 a vyjel s ním slavnou a historickou bránou rovnou do ulic Maranella. Poté projel ulicemi Via Enzo Ferrari a Via Gilles Villeneuve a zamířil na okruh ve Fioranu. 

Fotogalerie: Na návštěvě Maranella i slavné restaurace Montana

Fotogalerie: Na návštěvě Maranella i slavné restaurace Montana

„Obvykle nerad vstávám brzy, ale dnes k tomu byl dobrý důvod,“ řekl Leclerc. „Možná jsem někoho vzbudil, ale bylo hezké jet ulicemi Maranella v SF1000. 

„Bylo vzrušující se dostat zpět do auta a to zvláště na takové speciální trase. Když jsem se vrátil do kokpitu, cítil jsem se znovu jako doma. Vypadalo to jako pěkný a zábavný způsob, jak říct, že jsme připraveni se vrátit zpět na trať. Teď už se nemohu dočkat, až budu moci řídit SF1000 v Rakousku. “

Další článek: Od debutu Vettela ve F1 uplynulo 13 let. Podívejte se na průřez jeho kariérou

19:42 | Junior Ferrari Robert Shwartzman vyhrál závod formule 2.
13:09 | Jeden z dalších aspektů. Není to jen o trati a vozech. V současné době jsou podmínky takové, že v případě nehody nemůže vzlétnout vrtulník. A ten je s ohledem na vzdálenost Štýrského Hradce klíčový.
12:57 | Problém pro GP Maďarska: každý z rizikové země (z pohledu F1 hlavně Velká Británie) se může zdržovat jen na okruhu a v hotelu. Pokud bude "chycen" jinde, dostane 15 tisíc euro pokuty. Může to odradit zejména novináře nebo lidi z doprovodných sérií.
11:16 | Na Red Bull Ringu prší. Pokud by dnes kvalifikace nebyla možná, existují tři scénáře: 1) Kvalifikace by se jela v neděli dopoledne (pravděpodobné, má být hezky), 2) Vzaly by se výsledky třetího tréninku (pokud bude), 3) vzaly by se výsledky druhého tréninku.

GP Štýrska 2020

Pátek 10. července 2020
1. trénink Pérez (1:04.867)
2. trénink Verstappen (1:03.660)
Sobota 11. července 2020
3. trénink Zrušeno (déšť)
Kvalifikace Hamilton (1:19.273, déšť)
Neděle 12. července 2020
Závod 15.10