Sorry, že jsem vás vzbudil. Leclerc jezdil ráno ulicemi Maranella v letošním ferrari

Ferrari dnes připravilo obyvatelům Maranella netradiční budíček.
Sorry, že jsem vás vzbudil. Leclerc jezdil ráno ulicemi Maranella v letošním ferrari

Sebastian Vettel před pár dny navštívil Maranello. Podobné návštěvy továren absolvují po několika měsících i další jezdci. Připravují se na restart sezóny v Rakousku. Dnes je v Maranellu Charles Leclerc, což je i slyšet!

Monačan ráno usedl do letošního vozu SF1000 a vyjel s ním slavnou a historickou bránou rovnou do ulic Maranella. Poté projel ulicemi Via Enzo Ferrari a Via Gilles Villeneuve a zamířil na okruh ve Fioranu. 

Fotogalerie: Na návštěvě Maranella i slavné restaurace Montana

Fotogalerie: Na návštěvě Maranella i slavné restaurace Montana

„Obvykle nerad vstávám brzy, ale dnes k tomu byl dobrý důvod,“ řekl Leclerc. „Možná jsem někoho vzbudil, ale bylo hezké jet ulicemi Maranella v SF1000. 

„Bylo vzrušující se dostat zpět do auta a to zvláště na takové speciální trase. Když jsem se vrátil do kokpitu, cítil jsem se znovu jako doma. Vypadalo to jako pěkný a zábavný způsob, jak říct, že jsme připraveni se vrátit zpět na trať. Teď už se nemohu dočkat, až budu moci řídit SF1000 v Rakousku. “

Další článek: Od debutu Vettela ve F1 uplynulo 13 let. Podívejte se na průřez jeho kariérou

20:24 | Kvjat v Magny-Cours testoval s Alpine pneumatiky pro příští rok (do mokra a přechodných podmínek). Včera odjel 91 kol, dnes byl test zrušen pro technické problémy.
19:18 | Ještě to není oficiální, ale podle The Times bude Turecko vyřazeno z červeného britského seznamu, což znamená pro britské zaměstnance týmů a F1 mírnější režim po návratu. GP Turecka by se tak na začátku října měla konat.
15. září | Šéf Astonu Martin Otmar Szafnauer odmítl spekulace o neshodách a třenicích se Sebastianem Vettelem jako 100 % nesmysl. Vettel má být brzy potvrzen také pro příští rok.
15. září | Dokument o Schumacherovi je už na Netflixu. Celkem ve 190 zemích a 30 jazycích a to včetně češtiny.