Sociální sítě byly vždy součástí mého života, přiznává Norris

Pilot McLarenu Lando Norris je coby jeden z nejmladších pilotů startovního pole formule 1 velkým fanouškem sociálních sítí.
Sociální sítě byly vždy součástí mého života, přiznává Norris

20letý Brit je velmi aktivní zejména na Instagramu, který spolu s Twitterem využívá nejvíce. Zejména mezi mladými lidmi si tím získává velké množství fanoušků.

Jak sám Norris říká, příspěvky na sociálních sítích chce fanouškům F1 ukázat více ze života závodního pilota.

„Vyrůstal jsem v tom a na sociálních sítích jsem byl už od mala, možná až příliš brzy,“ řekl Norris.

„Je to součást mého života, poskytnout vám, fanouškům a komukoliv, kdo se dívá, lepší pohled do zákulisí. Více ukázat, co piloti formule 1 dělají, jak se chovají a podobně. Tohle chci dělat, užívat si to a dát lidem něco, co u spousty dalších jezdců nevidí,“ popsal Norris, který často využívá také službu Twitch k streamování.

Omyl, nebo britský humor? Norris prozradil termín prezentace vozu pro rok 2020

Omyl, nebo britský humor? Norris prozradil termín prezentace vozu pro rok 2020

„Streamuji na Twitchi a lidé mě sledují, jak doma jezdím na simulátoru, hraji hry nebo cokoliv dalšího, žádný další jezdec tohle nedělá. Je to jen o tom ukázat, co rád dělám. Poskytnout lidem lepší pohled na to, co mě baví a doufám, že se jim to líbí.“

Využívání sociálních sítí se přitom nepodepisuje negativně na jeho výkonech, když ve své první sezóně ve F1 pomohl McLarenu obsadit čtvrté místo v Poháru konstruktérů a sám skončil na jedenáctém místě v hodnocení jezdců.

Foto: Getty Images / Charles Coates

Další článek: Podle Barrichella Hamilton předčil Schumachera i Sennu