Snad nám tento výsledek pomůže nalézt nové sponzory, doufají u Sauberu

Díky slibným výsledkům z prvních dvou závodů letošní sezony by se mohla uspíšit jednání s několika potenciálními obchodními partnery a zajistit budoucnost týmu.
Snad nám tento výsledek pomůže nalézt nové sponzory, doufají u Sauberu

Stejně jako mnoho dalších stájí, i Sauber čelí po odchodu automobilky BMW obtížné finanční situaci. Ta se sice za poslední rok zlepšila, i tak ale Hinwilští za předními týmy, co se ročních rozpočtů týče, značně zaostávají. Švýcaři proto věří, že Pérezova druhá příčka z Malajsie bude mít na stáj kromě sportovního úspěchu i jiné pozitivní aspekty.  

"Je tu spousta týmů, které mají finanční problémy. V tomto byznysu je to normální. Samozřejmě, dobré výsledky, jako byly ty poslední (v Austrálii a Malajsii), pomáhají nacházet nové partnery," nechal se slyšet Peter Sauber.

K němu se přidává i ředitelka stáje Monisha Kaltenbornová. "Nejlepší možnou odpovědí, kterou můžete o schopnostech (týmu) dát, je výkon na trati, protože to mluví samo za sebe. Doufáme, že to teď lidé uvidí, a doufáme, že nám to dodá určitou vzpruhu," řekla Autosportu.

Další článek: Hülkenberg a di Resta se v kauze Idiot zastali Kartykejana

10:10 | Formule E chystá první noční závod... pojede se jak jinak než v Saúdské Arábii. Pojede se na konci února, místní slibují energeticky méně náročné LED osvětlení. Elektrická energie bude z obnovitelných zdrojů.
19. listopadu | Alfa Romeo nasadí do testů po sezóně Illota. Ferrari Fuoca a Shwartzmana.
18. listopadu | Roman Staněk je aktivní na Instagramu (odkaz) a nově také na Youtube: odkaz

GP Bahrajnu 2020

Pátek 27. listopadu 2020
1. trénink 12.00–13.30
2. trénink 16.00–17.30
Sobota 28. listopadu 2020
3. trénink 12.00–13.00
Kvalifikace 15.00–16.00
Neděle 29. listopadu 2020
Závod 15.10