Smedley míří za Massou do Williamsu, Pujolar přestupuje do Tora Rossa

V blízké době se uskuteční hned tři přestupy důležitých inženýrů ve formuli 1, působiště změní Rob Smedley, Xevi Pujolar a Tom McCullogh.
Smedley míří za Massou do Williamsu, Pujolar přestupuje do Tora Rossa

O konci Massova závodního inženýra Smedleyho u Ferrari se vědělo delší dobu a nyní se potvrzují spekulace, které mu přisuzovaly přestup do Williamsu, kam zamířil i brazilský jezdec.

Smlouva ještě není zcela hotová, ale je na spadnutí. Smedleymu totiž uvolní prostor šéfinženýr Xevi Pujolar, který odchází do týmu Toro Rosso. Smedley by měl zaujmout jeho pozici, čímž povýší, už nebude mít na starost jen Massu.

A konečně třetí přestup uskuteční závodní šéfinženýr Sauberu Tom McCullogh, který odchází ze Švýcarska a vrací se do Velké Británie. Dřív působil u Williamsu, ale teď zatím není známo, ke kterému týmu přijde.

Další článek: Webber se rozpovídal o těžkých vztazích s Red Bullem a o Alonsovi

17:03 | Tento týden nás čeká: ve středu představení nového vozu Ferrari, v pátek pak v 6:30 prezentace vozu Haasu v boxové uličce v Bahrajnu. Od pátku do neděle pak předsezónní testy.
15:59 | F1 TV Pro nabízí aktuálně slevu 25 %.
5. března | Pandemie ovlivňuje WEC. Po odkladu Le Mans na srpen (aby tam mohli fanoušci) se posouvá start sezóny. Začne 1. května ve Spa, 13. června se pak pojede v Algarve.
5. března | V Baku se pojede bez fanoušků