Smedley má jasno. Ve stejném voze by Hamilton Verstappena porazil

Brit řekl, že by vyhrál Brit..

Ten to článek je podle mě trochu úsměvný. Tento pán, pokud to opravdu řekl, asi ví o čem mluví, prostředí zná určitě lépe než my zde diskutující. Na druhou stranu si nemyslím, že v současnosti je vůz RB lepší než Mercedes. Já bych řekl, že jsou tak na stejné úrovni. Problém je spíše v jezdcích a jejich psychice. Ver je mladej, vyzrál a je hladovej po vítězstvích a to za jakoukoliv cenu. Když by to nevyšlo tak v poměru s Hamiltonem lépe řečeno Mercedesem, nic se celkem neděje. Prostě by to nevyšlo. Mercedes má letos celkem problém a potažmo Hamilton. Více méně je letos dostali do této situace jejich minulá absolutní výkonostní nadvláda nad ostatními týmy. Letos musí čelit tlaku na který nebyli sedum let zvyklí, jsou pod tlakem a logicky dělají chyby. Tak jak většina obyč lidí. Hamilton už i právě díky té dlouhodobé nadvládě jeho vozu už ztratil svou dravost a ochotu riskovat a pokud zariskuje, tak dělá také chyby. To jsme viděli v Anglii a Itálii. U Mercedesu je jim jasné, že díky změně tech předpisů přístí sezóna je jeden velký otazník. Dovolím si předpovědět, že pokud se to RB letos podaří porazit Mercedes, tak Hamilton už bude jen, a já tomu budu rád, sedminásobným mistrem světa. Pěkný víkend všem.

crazytunny  |  06. 11. 2021 12:32

A RB byl zvyklí jezdit posledních 7 let pod tlakem? :) :)

Pod tlakem asi ne, když věděli, že na porážení Mercedesů nemají vozy. O to více museli dát do závodních strategií. Dnes jak to vypadá už auta na to mají, Verstapen, ač ho moc nemusím, jezdecky vyzrál a i díky skvělým strategiím mu většinou dokáží z boxů pomoci.

JuriElNiňo  |  05. 11. 2021 15:14

Tak tohle je jeste vetsi blabol, nez vzdycky vyplodil ze sebe Villeneuve!!!

diamond5  |  05. 11. 2021 13:50

Hamilton je skvělý pilot , ale nevěřím tomu, že by porazil Maxe.

Celá leta se říká, jak má Ham výhodu dominantního auta a kdo by ho ve stejném autě dorovnval, případně porazil a teď tu máme Smedleyho, který to postaví totálně na hlavu. Že by Rob sháněl kšeft u Merglu???

RB-Honda

Hondašulin je zpět. Ani číst zase neumíš, chápání psaného textu ti nejde...píše pouze o této sezoně. Állšulin píše : Celá leta se říká, jak má Ham výhodu dominantního auta a kdo by ho ve stejném autě dorovnval, případně porazil a teď tu máme Smedleyho, který to postaví totálně na hlavu. Že by Rob sháněl kšeft u Merglu???

Příspěvek byl 2× upraven, naposled 05. 11. 2021 14:05

Vohráblo  |  05. 11. 2021 12:44

Kolik za ten blábol dostal zaplaceno? A navíc zapomíná, že ten černý klaun má pořád lepší monopost než Vestappen... Takže tady není o čem

-Ligier-  |  05. 11. 2021 11:54

Jasně... vyhrál tolikrát, protože je geniální jezdec. Prdlajs, to tak snad Fangio. Ale i on potřeboval pořádnou káru. Hamilton měl tak dominantní auto, jako asi nikdo nikdy v celé historii. Ani Schumi. Ve stejném autě bych sázel na Maxe, už proto, že je mladší a dravější. V každém případě na konci roku bude mistr ten, který budemít víc bodů :)

Poťo  |  05. 11. 2021 11:39

Skoro není možné něco takového určit. Nejde jen o to jak specifické jsou jednotlivé monoposty, ale i to jak jsou jednotlivá auta přizpůsobována jednotlivým jezdcům. Vyřeším dřív sudoku než rozluštit tohle ... Co je definice stejného auta ? I kdyby to bylo naprosto jiné auto, které oba jezdci neznají, kde máš záruku, že by na tom autě nebylo pár detajlů, které z nějakého důvodu víc nesednou jednomu, nebo druhému jezdci !? Prostě nemožné.

Ericksen1  |  05. 11. 2021 11:20

Za mě nesouhlas Maxovo auto je více specifické a je jiné než všechny ostatní, nedá se říct jestli je rychlejší, na některých tratích je rychlejší Mercedes, je důležitý si umvědomit a to tento pán uplně přehlídl, že Max sice má rychlé auto ale zároveň velmi těžké na řízení a pravděpodobně vyžaduje specifický styl jízdy který spoustě jezdcům nevyhovuje. Oproti tomu Mercedes má možná na některých tratích lehce pomalejší auto, ale zase je rychlejší na rovinkách a nevyžaduje tak moc specifický styl jízdy, navíc na některých tratích byl Mercedes jednoznačně rychlejší. kdybych byl jezdec a mohl bych si vybrat, rozhodně bych si vybral vůz Mercedesu

Co mu nadáváte? Chce si udržet motory a podporu Mercedesu, tak se snaží.

Max jede na MAX | | F.U.C.K klekač se záclonou

nechápu co tenhle člověk bere. Tenhle web by měl začít ignorovat bláboly extrémně zaujetých anglánů. Co se týče Lewisa a Maxe, tak si myslím, že Max je už minimálně poslední tři sezóny lepší, konzistentnější a hlavně psychicky stabilnější než ham kdy byl. Ham těžce zvládal tlak Rosberka, s Maxem by se shroutil jako Fetl v 2018...

trader-krakra  |  05. 11. 2021 10:02

To je zase blábol. Ten člověk snad nesledoval celou sezónu.


1 2

13:48 | V Saúdské Arábii bude v roli safety caru a medical caru opět Aston Martin. Tentokrát však nebude mít britskou závodní zelenou ale světlejší odstín inspirovaný vlajkou Saúdské Arábie.
10:11 | Šéf Williamsu Jost Capito měl pozitivní test na covid-19 a víkendu v Saúdské Arábii se tak nezúčastní.
8:14 | Aston Martin potvrdil, že došlo k menšímu požáru v odsávacím systému jeho aerodynamického tunelu.
1. prosince | Podle Racing Chocs zasahují v továrně Astonu Martin hasiči.

GP Saúdské Arábie 2021

Pátek 3. prosince 2021
1. trénink 14.30–15.30
2. trénink 18.00–19.00
Sobota 4. prosince 2021
3. trénink 15.00–16.00
Kvalifikace 18.00–19.00
Neděle 5. prosince 2021
Závod 18.30