Senna nelituje své stávající situace

Ačkoli přišel o závodní místo v týmu Lotus pro rok 2012, podle vlastních slov je na tom Bruno Senna lépe, než vloni touto dobou. Na angažmá pro příští rok nadále pracuje.
Senna nelituje své stávající situace

Bruno Senna a jeho kolega Vitalij Petrov museli uvolnit místo Romainu Grosjeanovi a Kimimu Räikkönenovi. Senna však necítí vůči týmu hořkost a naopak děkuje za šanci, kterou dostal.

Senna počínaje Velkou cenou Belgie 2011 vystřídal Nicka Heidfelda.

"Tihle kluci mi dali šanci být v daleko lepší situace než vloni touto dobou," řekl Bruno Senna, který v úterý 14. prosince uvede v Praze kino projekci dokumentu o jeho strýci Ayrtonu Sennovi. "Dostal jsem šanci v některých situacích ukázat, co dokážu, že mám rychlost. Že dokážu ve formuli 1 dosáhnout dobrých výsledků a už se těším na příští rok.

Belgie byla dobrá, v Monze jsem získal první body, v Singauru se mi vedlo dobře v porovnání s týmovým kolegou a v Brazílii se nám povedla kvalifikace - to bylo skvělé a byli jsme rychlí.

Startovat v domácím závodě bylo super. Je to úplně jiný zážitek, když na vás fanoušci mávají a vy chcete v domácím závodě uspět. 

Ve formuli 1 jsou léta, ve kterých se mění hodně závodníků, pak to zase stojí. Jsem rád, že další dostali šanci. Je potřeba, aby další mladíci dostali ve formuli 1 šanci. Aby to trochu - řekněme - oživili. 

Na příští sezoně dále pracuji. Ale vypadá to lépe než vloni. Doufám, že budu mít nějaké dobré zprávy. 

Je těžké říci, co se stane, ale v mém srdci je to vždy Lotus."

Další článek: Sebastian Vettel si vyzvedl svůj pohár mistra světa

20:34 | BBC: Hamiltona by měl nahradit Russell. Je to preferovaná volba. Tým spekulace nekomentuje.
15:58 | Stoffel Vandoorne dostal dnes v 7 ráno zprávu, že je Hamilton pozitivní a bude to za hodinu oznámeno. Míří do Bahrajnu, ale zatím neví, zda pojede. Vandoorne měl letět do Bahrajnu po testech formule E ve Valencii tak jako tak...
12:31 | Steiner také uvedl, že by se Romain Grosjean rád zúčastnil Grand Prix Abú Dhabí.
12:28 | Romain Grosjean zůstane další noc v nemocnici kvůli léčbě popálenin rukou.

GP Sachíru

Pátek 4. prosince 2020
1. trénink 14.30–16.00
2. trénink 18.30–20.00
Sobota 5. prosince 2020
3. trénink 15.00–16.00
Kvalifikace 18.00–19.00
Neděle 6. prosince 2020
Závod 18.10