Sdělte svůj názor a vyhrajte čepku s podpisem mistra světa

Stačí vaše tipy do pěti kategorií o sezoně 2009.

Čtenáři pravidelného magazínu F1mag a webu F1sports mají jedinečnou příležitost podílet se na tvorbě obsahu studia formule 1 na TV NOVA, které bude tradičně odvysíláno týden po skončení sezony. Vyhrát přitom můžete exkluzivní cenu: čepku Jensona Buttona s jeho vlastnoručním podpisem z doby krátce poté, co se stal mistrem světa!

Podmínkou je splnit zadání v následujících oblastech:

1. PŘEDJÍŽDĚCÍ MANÉVR

Vyberte tři (podle vašeho názoru) nejzajímavější předjížděcí manévry roku s uvedením jmen obou (nebo více) účastníků a velké ceny, ve které k předjetí došlo. Chcete-li získat nárok na cenu, měl by přehled být doplněn také o kolo, ve kterém k souboji došlo.

Dále popište dvěma třemi větami vaše nominace do níže uvedených kategorií. Ty nejzajímavější a nejvtipnější otiskneme v posezonním vydání F1magu na konci listopadu.

2. PRŮŠVIH ROKU

3. PŘEKVAPENÍ ROKU

4. UDÁLOST ROKU

5. LOUČENÍ ROKU

Vaše materiály zasílejte na e-mailovou adresu F1mag@f1sports.cz. Uzávěrka je 2. listopadu 2009.

Přejeme hodně štěstí a doufáme, že i zábavy. Vaše redakce.

Další článek: Di Grassi čeká na rozhodnutí Renaultu, zájem o něj má také Manor

14:49 | Za tým Charouz ve F3 bude letos jezdit sedmnáctiletý francouzský jezdec Reshad de Gerus.
14:35 | FIA potvrdila odklad závodu 24 hodin Le Mans z poloviny června na 21. a 22. srpna. Pořadatelé věří, že v té době budou moci přivítat větší počet fanoušků.
14:10 | Pietro Fittipaldi bude opět zastupovat Romaina Grosjeana. Tentokrát v IndyCar v závodech (ovály), kterých se Grosjean nezúčastní.
11:19 | Jack Aitken zůstává rezervním jezdcem Williamsu.