Schumacherův stav je na Nový rok stabilizovaný, nicméně stále kritický

O Silvestrovské noci nedošlo k žádným výraznějším změnám, a tak Sabine Kehm odvolala plánovanou tiskovou konferenci. Schumacher v umělém spánku strávil již třetí noc.
Schumacherův stav je na Nový rok stabilizovaný, nicméně stále kritický

Michael Schumacher zůstává i na začátku roku 2014 na jednotce intenzivní péče Fakultní nemocnice v Grenoblu. Jeho stav je obdobný tomu úternímu. Je tedy o něco příznivější než v pondělí, stále je ale kritický. 

"Michael byl přes noc důkladně pozorován a do tohoto okamžiku je ve stabilizovaném stavu. V této chvíli je to pozitivní zpráva, ale zdůrazňuji, že v této chvíli, neboť celkově je situace stále kritická. Stále je v umělém spánku, více nemohu říci. Nerada bych se pouštěla do spekulací o dalším možném vývoji," řekla novinářům před nemocnicí Schumacherova dlouholetá spolupracovnice Sabine Kehm.

Žádná další tisková konference zatím nebyla naplánována, lze tudíž předpokládat, že se zdraví sedminásobného mistra světa neposunulo kladným, ale ani záporným směrem.

Další článek: Schumacherův ošetřující lékař prosí média o taktní přístup

12:32 | Sainz a Leclerc se příští týden svezou ve voze SF71H z roku 2018. Každý bude jezdit jeden den.
9:12 | Lando Norris dokončil karanténu a z Dubaje se vrátil do Velké Británie.
20. ledna | Loňský vůz Alfy Romeo měl označení C39, letošní bude mít C41, protože C40 je již dávno rozpracovaný vůz pro rok 2022 (původně 2021).
20. ledna | Alfa Romeo dnes potvrdila datum a místo prezentace 22. února ve Varšavě.