Schumacherův návrat prospěl ostatním jezdcům, říká Wolff

Podle ředitele Williamsu Tota Wolffa vydělali na Schumacherově návratu ostatní jezdci, protože mohli obstát ve srovnání generací.
Schumacherův návrat prospěl ostatním jezdcům, říká Wolff

Schumacherova druhá kariéra nebyla moc úspěšná a mnozí stále polemizují, jestli ji vůbec měl otevírat, počínaje Berniem Ecclestonem.

Wolff se však na ni podíval z druhé strany. "Ukázala sílu formule 1," uvedl pro Autosport. "Kdyby se býval nevrátil, všichni by říkali, že Schumacher byl jedinečný a že by pořád všechny drtil."

"Když oznámil svůj návrat, měl jsem pocit, že bude velmi silný a že porazí Rosberga. Ukazuje se, že kluci v předních řadách jsou teď lepší."

"Každá generace má své super hvězdy a teď je tu parta jezdců, kteří jsou těmi novými, tak to chodí."

Další článek: Den rychlosti Red Bullu v Bologni

17:50 | Ross Brawn také potvrdil, že po Monze jsou zatím více méně jisté jen závody v Bahrajnu a Abú Dhabí na konci roku.
17:49 | Podle odkaz FIA připouští, že není nutné splnit podmínku závodů alespoň na třech kontinentech, aby mohl být udělen titul (je to podmínka, aby byla F1 WORLD championship. Teoreticky tak může o titulu rozhodnout osm naplánovaných závodů.
15:39 | Mercedes chystá na příští týden v Silverstonu test. V úterý usedne do vozu W09 z roku 2008 Valtteri Bottas, o den později Lewis Hamilton.
3. června | Fanoušci se na závody vrátí až na podzim a to ještě v omezeném počtu. Uvedl to Chase Carey.