Schumacherův manažer popřel zprávy o vzájemném rozchodu

Dlouholetý manažer Michaela Schumachera Willi Weber popřel spekulace německých médií, že by se měl se sedminásobným šampionem pracovně rozejít. Zprávy o rozchodu označil Weber za "blbost".

Willi Weber spravuje Schumacherovy náležitosti již mnoho let. V poslední době ale nemá o Schumacherových plánech příliš velký přehled.

Letos v létě tvrdil, že Schumacher se do formule 1 "nevrátí na 200 %" jen chvíli před tím, než právě takový úmysl Ferrari oznámilo. Weber pak zadal výrobu unikátních čepiček, aniž tušil, že je na tom Schumacher zdravotně tak špatně, že na návrat nedošlo.

V současné době Weber přiznal, že "nemá ponětí" o tom, zda bude Schumacher závodit příští rok pro Mercedes.

Také proto Der Spiegel přinesl informaci, že se Weberovy a Schumacherovy cesty rozejdou. Weber to ale vehementně popřel.

"Je to výmysl," řekl Weber. "Absolutní nesmysl."

Další článek: Ferrari potvrdilo, že Schumacher chce závodit za Mercedes

27. února | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.