Schumacherova rodina by měla veřejnost informovat, říká Weber

Willi Weber si myslí, že by Schumacherova rodina měla přehodnotit svůj přístup k informování veřejnosti.
Schumacherova rodina by měla veřejnost informovat, říká Weber

Willi Weber byl nejen dlouholetým manažérem Schumachera, ale také jedním z těch, kteří mu byli nejblíže. Před časem překvapil svým tvrzením, že Schumachera nemůže navštívit, protože mu to jeho manželka zakázala.

O Schumacherovi nejsou prakticky žádné oficiální informace. K dispozici jsou jen občasná neurčitá prohlášení některých osobností, které s rodinou v kontaktu jsou. Nedávno se dost pesimisticky vyjádřil třeba Luca di Montezemolo.

Podle Webera by rodina měla svůj přístup změnit. „Myslím, že fanoušci Michaela by byli rádi, kdyby jim rodina dala upřímnou zprávu o jeho stavu,“ řekl pro Gala. „Také by to pomohlo lidem, s nimiž Michael celé ty roky pracoval, se lépe vyrovnat s touto situací.“

Corinna mi brání v kontaktu s Michaelem, říká Weber

Corinna mi brání v kontaktu s Michaelem, říká Weber

Foto: Getty Images / Clive Rose

Další článek: McLaren nastartoval MP4-31

12:48 | F1 má tento víkend volno, ale večer ve 21:00 se jede závod IndyCar na slavném okruhu Laguna Seca. Sledovat ho můžete prostřednictvím služby DAZN (stojí 39 Kč měsíčně).
17. září | Vůz Alfy Romeo z roku 2018 se přesouvá. Nyní je k vidění v Brně u čerpací stanice Benzina Bystrcká 1276/36b. Bude tam do 23. září. Pak zamíří do Ostravy.
17. září | Potvrzeno... Turecko už není na britském červeném seznamu. Závod v Istanbulu se tak může konat...
17. září | Narozeniny dnes slaví Esteban Ocon (25) a také Damon Hill (61)