Schumacherova mluvčí popsala, jak k nehodě došlo

Ke střetu Schumachera se skálou na sjezdovce Meribel došlo v důsledku obrovské smůly, spíše než riskantní jízdy. Schumacherova mluvčí Sabine Kehmová to v úterý vysvětlila novinářům.
Schumacherova mluvčí popsala, jak k nehodě došlo

Samotná Kehmová na sjezdovce se skupinkou lidí kolem Schumachera nebyla. Hovořila ale právě s nimi a na základě zjištěných informací usoudila, že k nehodě nedošlo v důsledku riskantní jízdy.

"Michael se skupinou lidí lyžoval na normálních sjezdovkách," řekla Kehmová. "Pohybovali se v oblasti červených a modrých sjezdovek (středně rychlých/náročných až po jednoduché - pozn. redakce). Michael pomohl svému známemu, který spadl. Poté se Michael vydal do hlubokého sněhu, ve kterém ale najel na skálu. To jej nadhodilo do vzduchu, načež Michael dopadl hlavou dolů. 

Byla to neuvěřitelná smůla. Ne proto, že by jel rychle."

Další článek: Gary Hartstein: Buďme trpěliví, Schumiho léčba potrvá dlouho

18:20 | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.