Schumacherova manželka: Myslím, že je to skvělá zpráva!

Michael Schumacher má plnou podporu své manželky Corinny. Od doby, co se možnost návratu do formule 1 ukázala jako reálná, je podle ní Schumacher "nažhavený".

Michael Schumacher oznámil návrat po tříleté přestávce. Do šampionátu formule 1 se vrací s týmem Mercedes a smlouvu má na tři roky.

Corinna Schumacherová současně potvrdila, že o možnosti návratu se v její rodině nehovořilo až do nedávné doby.

"Pravda je, že Michaelovo rozhodnutí znovu závodit ve formuli 1 obrátilo náš rodinný život nečekaně vzhůru nohama," řekla Corinna na Schumacherových oficiálních stránkách. "Jakmile mi ale řekl o tom, že mu volal Ross Brawn, okamžitě jej to nažhavilo.

Michaelovo nadšení pro závodění je přirozeně obrovské, bez něj by to ani nebylo možné. Právě toto nadšení učinilo z Michaela to, čím je dnes."

Corinna Schumacherová také prozradila, že stoprocentně důvěřuje v soudnost Schumacherova rozhodnutí.

"Ví přesně, co dělá. Ví, že jej budu vždy podporovat. Michael jednoduše potřebuje výzvy, je prostě takový. Jeho rozhodnutí naprosto chápu a upřímně? Myslím, že je to skvělá zpráva!"

Další článek: Do čela týmu Renault se příští rok postaví Eric Bouiller

11:19 | Jack Aitken zůstává rezervním jezdcem Williamsu.
9:41 | Kromě společnosti Uralkali přichází k Haasu také německá telekomunikační firma 1&1.
2. března | Výkonný ředitel Alpine Marcin Budkowski prozradil, že sprintové závody budou mít název superkvalifikace.
2. března | Alpine zítra uskuteční filmovací den v Silverstonu. S letošním vozem už jezdily také týmy McLaren, Red Bull Racing, AlphaTauri, Alfa Romeo a Williams. Naopak Mercedes chce vyjet až v testech...