Schumacher se na Mallorcu nestěhuje, říká Kehmová (aktualizace)

Rodina Michaela Schumachera měla koupit na španělském ostrově rozsáhlou nemovitost, do které se měl přestěhovat také sedminásobný mistr světa. Oficiální informace ale říkají něco jiného.
Schumacher se na Mallorcu nestěhuje, říká Kehmová (aktualizace)

Už před pár týdny se objevily informace, že Corinna Schumacherová koupila na Mallorce nedaleko města Andratx Real rozsáhlou nemovitost.

Původním majitelem nemovitosti o rozloze 15 tisíc metrů čtverečních byl prezident Realu Madrid Florentino Perez. Cena se pohybovala okolo 30 milionů euro.

Podle L'illustre se nyní na Mallorcu přestěhuje i Schumacher. „Mohu oficiálně potvrdit, že se Michael Schumacher usadí v naší komunitě,“ uvedla starostka asi jedenáctitisícového města Andratx Katia Rouarchová.

Německý Bild ale zavolal na radnici, kde se dozvěděl, že Katia Rouarchová nikdy tato slova v této podobě neřekla. 

Schumacherova manažérka Sabine Kehmová pak přesun na Mallorcu rovnou popřela. „Rodina Schumacherova nemá v úmyslu se přestěhovat na Mallorcu,“ uvedla pro německý Bild. 

Aktualizace

Podle vyjádření radnice ve městě Andratx vznikla citace starostky o příchodu Schumachera patrně špatným překladem. Rouarch měla říct novinářům pouze to, že „v případě, že se rodina rozhodne sem přesunout, budeme připraveni na jejich příchod. V takovém případě by se s nimi zacházelo jako s jakýmkoli jiným občanem Andratxe.“

„Tato slova neznamenají, že se sem přesouvá Michael Schumacher a jeho rodina a už vůbec to neznamená, že o tom starostka nebo rada města vědí.“

Foto: Getty Images / Ker Robertson

Další článek: Alonsova dovolená končí, kolotoč WEC se stěhuje na Silverstone

15. května | Romain Grosjean získal v IndyCar své první pole position.
11. května | Podle posledních spekulací bude GP Turecka zrušena bez náhrady. Počet závodů by klesl z 23 na 22.
11. května | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
11. května | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).

GP Monaka 2021

Čtvrtek 20. května 2021
1. trénink 11.30–12.30
2. trénink 15.00–16.00
Sobota 22. května 2021
3. trénink 12.00–13.00
Kvalifikace 15.00–16.00
Neděle 23. května 2021
Závod 15.00