Schumacher o odchodu nepřemýšlí, vyvrací nové spekulace jeho mluvčí

Mluvčí Michaela Schumachera Sabine Kehmová popřela nové spekulace, podle kterých se sedminásobný mistr světa podrobil sebekritice a naznačil možnost odchodu na konci sezóny.
Schumacher o odchodu nepřemýšlí, vyvrací nové spekulace jeho mluvčí

Italský list Corriere dello Sport přišel tento týden s článkem, podle kterého Schumacher řekl, že jeho uvolněný přístup možná není tím nejlepším pro Mercedes a že brzy přijde čas na zvážení dalšího pokračování kariéry.

Navzdory skutečnosti, že Schumacher neustále opakuje, že svoji tříletou smlouvu naplní, některá média tuto zprávu přebrala a zveřejnila. Nezakládala se ovšem na pravdě.

Schumacherova mluvčí Kehmová ji označila za absolutní nesmysl. "Od chvíle, kdy se vrátil do formule 1, Michael nemluvil s nikým z Corriere dello Sport," řekla pro Bild. "Pro tento projekt má velké nadšení a vidí v něm vzrušující výzvu vybudovat něco velkého společně s Mercedesem."

"Že se občas nedaří, ho ještě více povzbuzuje. Někdo, kdo brzy oslaví své 20. výročí ve formuli 1, dobře ví, jak důležitá je vytrvalost."

Schumacher má smlouvu s týmem Mercedes GP do konce roku 2012 a nedávno řekl, že by spíš uvažoval o jejím prodloužení než zkrácení.

Diskuze (336) Další článek: Je to úplně jiný svět, říká o novém posilovači řízení Trulli