Schumacher není mimo nebezpečí, popírá Kehmová spekulace

Mluvčí Michaela Schumachera Sabine Kehmová odmítla další z řadu neoficiálních zpráv o zdravotním stavu bývalého mistra světa.
Schumacher není mimo nebezpečí, popírá Kehmová spekulace

Světová média jsou plná různých zpráv od údajných zdrojů blízkých Michaelu Schumacherovi, které se týkají jeho nehody a vývoje zdravotního stavu.

V pondělí jsme se mohli dočíst, že je Schumacher údajně mimo bezprostřední ohrožení života. "Můžu potvrdit, že se dá Michaelův stav považovat za stabilní. Nemůžu potvrdit, že jsem řekla, že je mimo ohrožení života," namítla Kehmová.

Žádná další oficiální prohlášení v plánu nejsou a lékaři se budou chtít vyjádřit, jen pokud dojde ke změnám. Na středu naplánovalo tiskovou konferenci státní zastupitelství v Albertvillu, které nehodu vyšetřuje.

Další článek: Carter se stal novým výkonným ředitelem týmu Lotus

27. února | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.