Schumacher je z vozu Ferrari nadšený

Michael Schumacher gogolavsi  |  03. 04. 2019 08:48

Hrozně mu fandím. Jeho táta byl pro mě modla a jsem rád, že jsem zažil jeho éru. Doufám, že synek bude aspoň z poloviny tak úspěšný... Nejradši bych ho viděl ve Ferrari už letošní nebo nejpozději příští sezónu místo Vettela, ale jsem realista. Tým, který chce bojovat o titul v poháru jezdců i konstruktérů, si nemůže dovolit takhle mladou jezdeckou dvojici. Spíš bych to viděl tak, že letos mladej Schumi udělá úspěch ve formuli 2 (což nutně nemusí znamenat titul), v příští sezóně nahradí Giovinazziho v Alfa Romeo a teprve přespříští sezónu, kdy už bude Leclerc vyježděnej, nahradí Vettela ve Ferrari...

Michael Schumacher Jendislav  |  03. 04. 2019 14:36

Se starým Schumim to mám podobně. Mladému fandím strašně. Ale mám rád i Seba. Osobně si myslím, že kdyby Leclerk Seba ve Ferrari zajezdil, možná by odešel. Ale to si úplně nepřeji a nepředpokládám. Leclerk se zatím jeví hodně dobře. Navíc je mladej. Toho si Ferrari nechá jako budoucí jedničku. Mick by mohl nastoupit jako dvojka po Sebovi. Příští rok bych to ještě neviděl. Ať se kluk vyjezdí v F2 a v roce 2021 do F1. Mohl by hned do Ferrari. Alfa je o hodně horší.

Lewis Hamilton sympaťák  |  02. 04. 2019 20:51

Schumacher s Leclercem nová jezdecké sestava pro rok 2020 ?

utopie.......to by se museli ve Ferrari zbláznit....

No proč ne. Piruetář to má hodně nahnuté. A jestli ho Leclerk nějak výrazně zajezdí tak nebudou mít důvod ho tam držet.

blbost, potřebují někoho zkušeného, sázet na "děti" proti zkušené dvojici Mercedesu by byla katastrofa....to by je v poháru konstruktérů vzal i Red Bull.....

ten má taky dvě děti :) a jedno z nich se zatím prokazuje tak, že jej nahradí torpédo :D

Tohle forum je stejně zoufalé jako moje výsledky ve Virtual GP.

jenže to jedno dítě už kroutí 5 sezonu

To samé jste žvanili, že Ferrari nesmí mít mladíka a ejhle ten mladík nám všem zatím vytírá zrak.

Možná proto je Max tak nevyzrálý, přišel moc brzo :) Z F3 ve které ani nevyhrál, do F1. Leclerc si tu cestu celou prošlapal sám a nechal výkony mluvit za sebe. Mentálně je mnohem vyspělejší než většina jeho vrstevníků a výkonnostně si může letos klidně lajznout titul. Sakra, během prvních pěti kol jasně ukázal, jak si může i s devíti tituly vytřít ... :)

Tohle forum je stejně zoufalé jako moje výsledky ve Virtual GP.

prdel já to řeknu za tebe

No neukázal, skončil 3......Max vyhrál v roce 2016 závod v 18 letech a co ?.....

Ayrton Senna Rostipn  |  03. 04. 2019 08:32

Ty budeš mít nějaký komplex. Hejtuješ tu na diskuzích nenávistné komentáře. Zklidni se, jsou to jen články a ty z toho máš opar.

Sebastian Vettel Vesmírný Jezdec  |  02. 04. 2019 23:57

No hlavně to první kolo bylo dost tragické.

Rosberg ten start vysvětloval na svojem YouTube kanále. Od letoška mají piloti těžší ovládání spojky, ze stejného důvodu neodstartoval Hamilton v Austrálii tak, jak by chtěl.

Tohle forum je stejně zoufalé jako moje výsledky ve Virtual GP.


1 2

Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

11:48 | Mladík Red Bullu Patricio O’Ward, který v japonské super formuli nahradil Ticktuma, bude nahrazen Jurim Vipsem. #helmutovagelotinaa
17. října | Týmy zatím neschválily zavedení tří zkušebních kvalifikačních závodů v příštím roce. Je nutný jednomyslný souhlas.
16. října | Charles Leclerc má dnes narozeniny (22).