Sauber nominoval na pozici třetího jezdce Gieda van der Gardeho

Švýcarský tým Sauber má kompletní jezdeckou sestavu, z Caterhamu přišel na místo testovacího a záložního pilota Giedo van der Garde.
Sauber nominoval na pozici třetího jezdce Gieda van der Gardeho

Caterham se rozloučil s oběma loňskými piloty, a zatímco Pic zatím neoznámil, co bude dělat, Van der Garde zakotvil u Sauberu jako třetí jezdec.

"Považuji to za důležitý krok v mé kariéře," řekl Holanďan. "Je mým cílem týmu pomoci s vývojem nového vozu. Ale samozřejmě jsem závodní jezdec a chci ukázat týmu a všem ostatním, co dokáži a že si zasloužím závodní sedačku u Sauberu v roce 2015."

"Nakonec moje ambice se nezměnily a jsem velmi motivovaný, abych ve formuli 1 uspěl, hlavně z dlouhodobého hlediska."

Závodními jezdci Sauberu jsou letos Adrian Sutil a Esteban Gutiérrez.

Další článek: Nové auto jsme prostě nestihli včas, přiznává Lotus

18:05 | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
17:44 | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
17:07 | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.
26. února | Pirelli bude sponzorem závodu v Imole. Celý název závodu tak bude: Formula 1 Pirelli Gran Premio del Made in Italy e dell’Emilia Romagna