Sauber chystá první letošní vylepšení

Sauber na tom letos není finančně zrovna dobře, což se dost citelně odráží také ve vývoji. Teprve nyní chystá švýcarský tým nasadit první vylepšení letošního vozu.
Sauber chystá první letošní vylepšení

Kaltenbornová se snaží najít nové sponzory nebo partnery. Nedostatek cash flow již pocítili zaměstnanci, kteří dostali třikrát po sobě své výplaty se zpožděním.

Sauber teprve nyní pracuje na vylepšeních. Kaltenbornová pro Autosport potvrdila, že novinky nasadí tým v průběhu následujících dvou nebo tří závodů. Mělo by jít o přední a zadní křídlo.

„Bude to vítané nejen proto, že budeme mít nové díly, ale také proto, že je to pro všechny vzpruha,“ uvedla Kaltenbornová.

Marcus Ericsson trochu brzdil případná nadšení. Čísla podle něj vypadají dobře, ale až na trati se ukáže, jaký přínos to bude mít.

„Nepřinese to zásadní obrat, ale doufejme, že nás to dostane blíže k bodům,“ uvedl. „V Kanadě jsme byli docela blízko k Haasu, což je povzbuzující, když náš vůz nebyl aktualizován. Je to docela pozitivní.“

Foto: Getty Images / Charles Coates

Další článek: V Maranellu vládne sympatický italský zmatek, říká Berger

17:06 | Zandvoort by prý raději letošní závod zrušil a soustředil se na příští rok, než aby se jelo před prázdnými tribunami.
11:18 | Mistr světa z roku 1997 a současný glosátor dění ve světě motorsportu Jacques Villeneuve dnes slaví 49 let.
7. dubna | Tak ne zřejmě ale už určitě..
7. dubna | Formule 1 zřejmě prodlouží "letní přestávku", která běží nyní (uzavření továren) z 21 dnů za 35 dnů.