Sam Michael začal pracovat pro McLaren

Williams umožnil svému bývalému technickému řediteli Samu Michaelovi, aby už teď začal pracovat pro konkurenční McLaren.
Sam Michael začal pracovat pro McLaren

Sam Michael pracoval pro Williams deset let, ale vedení stáje dospělo na začátku letošní sezóny k závěru, že musí provést velké změny, aby se už neopakovaly špatné výsledky.

Michael se proto dohodl s Williamsem na odchodu a jeho posledním závodem v modrých barvách byl Singapur. Nové angažmá si Michael našel u McLarenu a podle Autosportu už pro něj začal pracovat v úterý, zastává roli sportovního ředitele. S McLarenem se tedy zúčastní posledních dvou závodů sezóny.

U Williamsu převzal technické vedení týmu Mike Coughlan, jenž dříve působil u McLarenu, Michaelovu práci na okruzích pak dělá Mark Gillan.

Diskuze (9) Další článek: O čem všem bude jednat Komise F1? Mimo jiné o trestných bodech pro jezdce
10:56 | 91. narozeniny dnes slaví Bernie Ecclestone.
10:26 | Ve věku 94 let zemřel včera Milton Guirado Theodoro da Silva, otec Ayrtona Senny. Da Silva je jedno z nejběžnějších příjmení v Brazílii. Ayrton si ho proto změnil na výrazně méně běžné Senna po své matce.
26. října | Jack Aitken pojede ve voze Williamsu v prvním tréninku v Abú Dhabí.
25. října | Nejen, že Pérezovi po celý závod nefungovalo pití, ale ještě musel 56krát projet pod reklamou Heinekenu "Nikdy nepij, když řídíš".