Sainz se po prvním testu u Ferrari setkal s fanoušky, kteří se na něj přišli podívat

Carlos Sainz minulý týden absolvoval první test formule 1 po přestupu do Ferrari, když s monopostem z roku 2018 jezdil na testovacím okruhu ve Fioranu. Jeho premiéru v rudém monopostu si nenechali ujít ani fanoušci italské stáje, které Španěl po testu potěšil setkáním.
Foto: Getty Images / Rudy Carezzevoli
Sainz se po prvním testu u Ferrari setkal s fanoušky, kteří se na něj přišli podívat | Foto: Getty Images / Rudy Carezzevoli

V rámci pětidenních testů, při kterých dostali možnost testovat monopost Ferrari také členové juniorské akademie, strávil Sainz za volantem tři roky starého modelu jeden a půl dne.

Jeho kroužení přihlíželi z místa mimo areálu okruhu, kde je ale vidět na trať, také příznivci Ferrari, kteří chtěli vidět nového člena týmu. Na konci prvního dne testů se Sainz vydal za nimi je pozdravit.

Jeden z fanoušků na sociálních sítích uvedl, že přítomní fanoušci byli „ohromeni“, když si za nimi Sainz přijel popovídat.

Fanoušek jménem Chiello celé setkání popsal. „V 16 hodin se test zastavil a my se chystali opustit okruh, když jsme uviděli malé hasičské auto jedoucí po silnici a zastavující před námi,“ popsal.

„Carlos vystoupil, byli jsme ohromeni. Dojel sem, aby mimo okruhu pozdravil pár fanoušků a promluvil si s námi! Výjimečný a skromný šampión! Děkuji Carlosi, na tento den nikdy nezapomeneme.“

Sainz se rozhodl setkat s fanoušky poté, co viděl podporu, jakou mu kolem trati tifosi vytvořili.

„Byly tam dva transparenty. Byl tam jeden 'Vamos Carlos' a další 'Smooth operator'. Takže lidé tady v Itálii a tifosi už znají moje jméno a moje preference, pokud jde o jména. To je dobrý začátek,“ řekl Sainz.

Sainz, Leclerc, Schumacher jezdili ve Fioranu. Podívejte se, jak okruh vypadá

Sainz, Leclerc, Schumacher jezdili ve Fioranu. Podívejte se, jak okruh vypadá

„Na konci dne jsem měl šanci vyrazit za nimi je pozdravit. Dostal jsem auto a vydal jsem se jim poděkovat za to, že tu byli a podporovali mě v tento velmi speciální den. Trochu jsem s nimi sdílel svou vášeň a popsal, jak výjimečný den to pro mě byl.“

Letošní monopost Ferrari SF21 si Sainz poprvé vyzkouší až během oficiálních předsezónních testů v Bahrajnu.

Další článek: Rossi, Castroneves, Albuquerque a Taylor triumfovali v Daytoně!