Sabotáž? Směšné, říká Lauda. Hamilton mírní slova

jarda256  |  03. 10. 2016 18:24

Ani mně nenapadlo, že tímto výrokem chce někoho osočit. Byl to zkrátka výrok ze zoufalství, když se nedaří. Osobně si myslím, že HAM titul nakonec získá. Přestože jsem "univerzální fanoušek" - přeji vítězství tomu, komu se zrovna nedaří - tedy mimo sirupčíků, ty opravdu nemusím, tudíž raději bych titul přál ROS. HAM je lepší jezdec než ROS, ale neumí šetřit auto a to je důsledek. Když vede závod ROS nikdy nemá před druhým takový náskok (nejede-li na druhém místě HAM) jako v případě pokud vede HAM. Ten jede zkrátka na 105% stále, i když by nemusel. Další věc. Richter si najivně myslel, že jezdec nepoužije vyšší výkon motoru bez souhlasu inženýra, což mu bylo v přímém přenosu v Malajsii vyvráceno. Co když HAM často používá nadlimit? Je to typ jezdce, který jede na limit a současná F1 na to není stavěna - pnenu, omezený počet motorů, atd. Tím, že to umí s autem lépe než ROS, tak v kvalifikaci, kdy ROS jede na 100%, protože víc to nedá, HAM auto ždíme na 105%. Tím, že ROS jede na 100%, tak to autu svědčí a to se mu odvděčí spolehlivostí. V Singapuru jel HAM v daleko větším provozu než ROS. Klimatické podmínky k tomu, jistě se projevili i na stavu techniky. Vše jsou to jen střípky, které když se nasčítají a poskládají, tak auto vyhoří. To, že dostane nový motor, taky ještě neznamená, že na něm nebude skrytá vada.

pilot f1  |  03. 10. 2016 12:06

Muj názor je ten, ze tohle byl hrebicek do Hamikovi rakve.
Ja vim, ze ty co mají vsazeno letos na Rosberga, tak včera asi hodne slavili

cern0ch  |  03. 10. 2016 11:46

Panko Hamilton je zoufalec. Tolik mu lezli do zádele, furt se kolem něj našlapuje po špičkách - co by panáček dělal, kdyby ho za náznaky sabotáže vyrazili? Je to duševní mrzák.

vennefer  |  03. 10. 2016 08:44

Nechápu, jak někdo může vůbec uvažovat nad sabotáží. Vždyť šlo o téměř domácí závod, mohli už slavit pohár konstruktérů s hlavním sponzorem.
Ale to neee. Buď Red Bull, nebo Nico! Přesně takhle to podle vás znělo v hlavě Wolffa .
Mimochodem Nico tuto sezónu předvádí výborné a konzistentní výkony. Je pravda, že předjížděcích manévrech je vidět, že už to chce mít co nejdřív za sebou a pak to dopadá, jak to dopadá. Ale nikdo mu nemůže upřít snahu.

Nardo F1  |  02. 10. 2016 22:11

Zvláštne...celý pretek som niak tak tušil, že sa Hamovi niečo pokazí a odstúpi...

pilot f1  |  02. 10. 2016 21:20

Toto jsem psal nedavno vidim, ze to skutecne tak je

chi chi, o titulu rozhodne spis to, jak moc Hamikovi uberou stavu. Hamilton to samosebou vi, ale nemůže nic namitat. Jednou to ale rekne..
a rikam, letos se slape cesticka Rosbergovi. Takze pokud letos Rosberg udela titul, jako ze udela, urcite to nebude jeho zásluhou. Hlavne je to všechno strasne okate. Každý to vidi.
Rekneme si po sezone a udelami pak souhr, co všechno se Hamiltonovi letos stalo, kolikrat byl odstrelen.
Uz tenkrat sem rikal, ze sem zvedavej co se jetse Hamiltonovi do koce sezony stane a vidim, ze v kazdem zavode neco

Asimo97  |  02. 10. 2016 22:07

Stejný souhrn jsem dělal i já po sezóně 2015 v Rosbergův prospěch. A nebylo toho málo.

FWMonty  |  02. 10. 2016 20:49

HAMILTON„Jen zkrátka nemohu věřit tomu, že je osm vozů s motory Mercedes a jen moje motory jsou ty, které letos odcházejí........cože
Pokud vím tak jen tým Mercedes má vylepšené motory a jiné mapy motorů.Ostatní ostrouhávají ,ale mají aspoň spolehlivost

Ferda.  |  02. 10. 2016 20:04

Sabotáž byla když poslali Piqueta do zdi, né když jezdci klekne motor za nemalý peníz a zprzněnou reklamu.

robbert  |  02. 10. 2016 19:28

Viděl bych to spíše tak, že Ham si s letošním autem nerozumí. Neumí ho šetřit a auto mu to svým způsobem vrací. Prostě jeho styl si nerozumí s technikou. Podobné problémy měl i Nico v minulosti, ale snad se poučil nebo se trošku změnila technika a ted si spolu vycházají vstříc i za cenu, že je někdy pomalejší...

Ono rychlost nemusí být vždycky tím nejdůležitějším faktorem v závodě..

Potooczech  |  02. 10. 2016 19:03

To ještě může být rád za dnešní torpédo Vettela. Protože bez něj by Rosberg dnes vyhrál a náskok mohl být ještě o 10 bodů větší. Smazat 23 bodů za 5 závodů se dá. Ono stačí aby Rosberg nedojel a otočí se to hned jedním závodem.
Ale pokud Rosberg ještě aspoň jednou vyhraje a pak dojede vždy druhý, tak má Hamilton smůlu. A pokud bychom to vzali řečí statistiky, tak by měl Rosberg do konce sezony vyhrát ještě aspoň 2x, takže Hamilton se bude muset snažit a bude muset spoléhat i na pomoc ze strany Red Bullu.
Pro nás to bude alespoň zajímavý konec sezóny, kdy PK sice bude brzy rozhodnut zcela jasně, ale titul pro jezdce nejspíš nebude jistý do posledního závodu.

Hamilton je trouba, neinteligentní člověk, frustrát větší než diafrustrát... takovejmhle fandit nemůžeme

lewis-11  |  02. 10. 2016 21:01

Ty jsi ale chudinka. Až jednou zažiješ tolik technických problémů ve vrcholovém sportu, tak bys to pochopil. Ale primitiv tvého formátu asi ne. Tak raději nekomentuj a nedělej ze sebe většího ubožáka než jsi.

Zatracený Mitsubiš  |  02. 10. 2016 18:37

No co. Je to jejich tym, jsou to jejich jezdci. Muzou si s nima delat co chcou a kdyz se rozhodnout dal letos titul bilemu jezdci, je to ciste jejich vec a my drzime hubu, drzime krok.

S-fan  |  02. 10. 2016 18:15

Jestli se kolem toho Merglu náhodou nepotuloval Fernando se zlatým šroubovákem.


1 2 3