S Webberem žádnou smlouvu nemáme, tvrdí Porsche

Porsche popřelo, že by už byl jistý konec Marka Webbera ve formuli 1 na konci letošní sezóny a přestup do vytrvalostních závodů.
S Webberem žádnou smlouvu nemáme, tvrdí Porsche

Některá média uvádějí v posledních týdnech spekulaci, podle se Australan dohodl s Porsche na závodní sedačce v roce 2014.

"Mark Webber smlouvu s Porsche nepodepsal," uvedl mluvčí německé automobilky pro Sky Sports. "V roce 2014 se Porsche vrátí do Le Mans a šampionátu sportovních vozů WEC do nejvyšší třídy LMP1."

"Našich deset továrních jezdců tvoří výborný základ pro naši jezdeckou sestavu. Jestli přidáme další jezdce, rozhodneme později tento rok."

Webber podepisuje s Red Bullem ve formuli 1 vždy jednoroční smlouvu a před závodem v Číně uvedl, že očekává, že jako vždy otevře jednání o prodloužení kontraktu v létě přímo s Dietrichem Mateschitzem.

Další článek: Pirelli změnilo alokaci pneumatik pro Bahrajn, měkkou směs nahradí střední

11. května | Podle posledních spekulací bude GP Turecka zrušena bez náhrady. Počet závodů by klesl z 23 na 22.
11. května | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
11. května | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).
10. května | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.