S Webberem žádnou smlouvu nemáme, tvrdí Porsche

Porsche popřelo, že by už byl jistý konec Marka Webbera ve formuli 1 na konci letošní sezóny a přestup do vytrvalostních závodů.
S Webberem žádnou smlouvu nemáme, tvrdí Porsche

Některá média uvádějí v posledních týdnech spekulaci, podle se Australan dohodl s Porsche na závodní sedačce v roce 2014.

"Mark Webber smlouvu s Porsche nepodepsal," uvedl mluvčí německé automobilky pro Sky Sports. "V roce 2014 se Porsche vrátí do Le Mans a šampionátu sportovních vozů WEC do nejvyšší třídy LMP1."

"Našich deset továrních jezdců tvoří výborný základ pro naši jezdeckou sestavu. Jestli přidáme další jezdce, rozhodneme později tento rok."

Webber podepisuje s Red Bullem ve formuli 1 vždy jednoroční smlouvu a před závodem v Číně uvedl, že očekává, že jako vždy otevře jednání o prodloužení kontraktu v létě přímo s Dietrichem Mateschitzem.

Další článek: Pirelli změnilo alokaci pneumatik pro Bahrajn, měkkou směs nahradí střední

18:53 | Dan Ticktum už není vývojovým jezdcem Williamsu. Tým s ním ukončil spolupráci.
15:45 | Ferrari oznámilo, že prohlídka vozu Charlese Leclera, do kterého narazil Lance Stroll, ukázala, že jeho motor je natolik vážně poškozen, že ho nebude možné opravit. Leclerca tak čekají penalizace.
10:55 | Mladíci testují. Theo Pourchaire se ve středu sveze s vozem Alfy Romeo z roku 2018 v Maďarsku. Na trati nebude sám, probíhají tam testy 18palcových pneumatik. Oscar Piastri jezdí v Monze s vozem Renaultu ze stejného roku.
2. srpna | V úterý a ve středu pokračují testy 18palcových pneumatik. Jezdit budou Mercedes, Ferrari a McLaren. Mercedes nasadí do testu Russella... že by příprava na rok 2022?