S volbou Ricciardova nástupce nebude Toro Rosso pospíchat

Ricciardův postup uvolnil zajímavou sedačku u týmu Toro Rosso. Pravděpodobně ji získá další junior Red Bullu, ale na jméno si budeme muset počkat.
S volbou Ricciardova nástupce nebude Toro Rosso pospíchat

"Danielův přestup je dobrým vysvědčením práce programu pro mladé jezdce Red Bullu a také dokazuje, že jsme mu u Tora Rossa dali dobré závodní vzdělání," komentoval postup svého jezdce Franz Tost, přičemž připustil, že by si ho raději nechal.

"Daniel svůj nový tým už zná, párkrát s ním testoval a jsem si jistý, že se příští rok bude brzy cítit jako doma. Ani nebudou muset měnit australskou vlajku na boku vozu!"

"Co se týče toho, kdo Daniela nahradí u Tora Rossa v roce 2014, projdeme si teď všechny své možnosti a rozhodnutí učiníme později, jelikož není důvod pospíchat."

Předpokládá se, že Red Bull znovu sáhne do svého juniorského programu. Za favorita je považován Antonio Felix da Costa.

Další článek: Katalánský okruh si upravil jméno

14:51 | Podle posledních spekulací bude GP Turecka zrušena bez náhrady. Počet závodů by klesl z 23 na 22.
10:10 | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
8:58 | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).
10. května | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.