S rozhodnutím o jezdcích čekáme na Lotus, tvrdí Force India

Ačkoliv je podle zákulisních zpráv sestava Force Indie pro příští sezónu uzavřená, vedení stáje říká, že nikoliv. Prý čeká na Lotus.
S rozhodnutím o jezdcích čekáme na Lotus, tvrdí Force India

Pro indický tým by měli příští rok závodit Nico Hülkenberg a Sergio Pérez, ale oficiální potvrzení stále schází. Zástupce šéfa stáje Bob Fernley říká, že rozhodnuto není.

"Teď to blokuje Lotus, dokud se nevyřeší, kdo bude pro ně jezdit, těžko vědět, kdo je dostupný," řekl pro Espn. "Na konci sezóny máme dva velmi dobré jezdce a musel by tu být přesvědčivý důvod, abychom vyměnili jednoho z nich nebo oba. My moc zatím nevíme, kteří jezdci jsou volní."

Na přímou otázku jestli má tým s Hülkenbergem alespoň předběžnou dohodu, Fernley odpověděl: "Takové historky kolují už týdny a Nico je jeden z jezdců, na které bychom se chtěli podívat."

Force India je přesvědčená, že je závodní sedačka u ní atraktivní, protože se stabilně drží ve středu pole, letos skončila šestá. Také proto chce i nadále volit jezdce podle výsledků, a ne podle peněz.

"Nesmíme zhoršovat výkonnost, protože majitelé dávají jasně najevo, co chtějí, a to je výkonnost. Vždy to bude o talentu, pokud k tomu získáme peníze, je to bonus," dodal Fernley.

Další článek: Nervozita u Lotusu stoupá, už nemá moc času