S rozhodnutím o budoucnosti Hamilton počká možná až na konec sezóny

Lewise Hamiltona zajímá v první řadě letošní šampionát. Na to, kde bude závodit příští rok, zatím vůbec nemyslí a myslet v dohledné době nebude.
S rozhodnutím o budoucnosti Hamilton počká možná až na konec sezóny

Zůstane Hamilton u McLarenu nebo ho po mnoha letech opustí? To je jedna z klíčových otázek letošního trhu s jezdci, ale odpověď brzy nepřijde. "Ještě jsem o tom ani nezačal přemýšlet, jen se snažím získat své první vítězství sezóny, to je pro mě v tuto chvíli to nejdůležitější," odpověděl Hamilton na otázku o své budoucnosti od příští sezóny, na kterou zatím nemá kontrakt.

"Šampionát je důležitější než moje příští smlouva. Moje budoucnost teď není důležitá. Důležité je dosáhnout maxima v letošní sezóně." Na otázku, zda by mohl s rozhodnutí počkat až na dobu, kdy bude šampionát uzavřený, pak odpověděl: "Je to možné. Práci teď mám a nikam nepospíchám, vůbec nepospíchám, takže to nemusím řešit teď."

Britský jezdec přiznal, že jeho možnosti zmapují jeho manažeři, a on se s nimi seznámí, až bude chtít. "O žádné týmy se nezajímám. Jsem jen soustředěný na letošní sezónu a vítězství. Mám lidi, kteří se o takové věci starají, a až přijde čas, sedneme si a zeptají se mě, co chci dělat, a já jim budu moci dát odpověď. Ale v tuto chvíli ji nemám a ani o ní nepřemýšlím," dodal.

Další článek: Villeneuve souhlasí s Alonsem, dnešním jezdcům schází vzájemný respekt