S rozhodnutím o budoucnosti Hamilton počká možná až na konec sezóny

Lewise Hamiltona zajímá v první řadě letošní šampionát. Na to, kde bude závodit příští rok, zatím vůbec nemyslí a myslet v dohledné době nebude.
S rozhodnutím o budoucnosti Hamilton počká možná až na konec sezóny

Zůstane Hamilton u McLarenu nebo ho po mnoha letech opustí? To je jedna z klíčových otázek letošního trhu s jezdci, ale odpověď brzy nepřijde. "Ještě jsem o tom ani nezačal přemýšlet, jen se snažím získat své první vítězství sezóny, to je pro mě v tuto chvíli to nejdůležitější," odpověděl Hamilton na otázku o své budoucnosti od příští sezóny, na kterou zatím nemá kontrakt.

"Šampionát je důležitější než moje příští smlouva. Moje budoucnost teď není důležitá. Důležité je dosáhnout maxima v letošní sezóně." Na otázku, zda by mohl s rozhodnutí počkat až na dobu, kdy bude šampionát uzavřený, pak odpověděl: "Je to možné. Práci teď mám a nikam nepospíchám, vůbec nepospíchám, takže to nemusím řešit teď."

Britský jezdec přiznal, že jeho možnosti zmapují jeho manažeři, a on se s nimi seznámí, až bude chtít. "O žádné týmy se nezajímám. Jsem jen soustředěný na letošní sezónu a vítězství. Mám lidi, kteří se o takové věci starají, a až přijde čas, sedneme si a zeptají se mě, co chci dělat, a já jim budu moci dát odpověď. Ale v tuto chvíli ji nemám a ani o ní nepřemýšlím," dodal.

Další článek: Villeneuve souhlasí s Alonsem, dnešním jezdcům schází vzájemný respekt

13:09 | Cunoda po nehodě a výměně převodovky odstartuje z boxové uličky.
11:32 | Za chvíli závod F3. Mokro, pravděpodobnost deště 100 %.
19. června | Toto Wolff řekl, že jeho komentáře, že by Mercedes mohl o jezdecké sestavě rozhodnout až v zimě, byl vtip... vystřelil si z opakovaných dotazů novinářů.
19. června | Ve 20:30 začíná kvalifikace IndyCar... debutuje Kevin Magnussen. Ve 23:00 pak závod formule E z mexické Puebly.

GP Francie 2021

Pátek 18. června 2021
1. trénink Bottas (1:33.448)
2. trénink Verstappen (1:32.872)
Sobota 19. června 2021
3. trénink Verstappen (1:31.300)
Kvalifikace Verstappen (1:29.990)
Neděle 20. června 2021
Závod Verstappen