S Pérezem bude Red Bull mnohem silnější, myslí si Wolff

Sergio Pérez dnes slaví narozeniny (31) a pokračuje v přípravě na sezónu s Red Bullem. Podle Tota Wolffa získává největší konkurent velkou posilu.

Můžeme předpokládat, že v letošním roce bude největším soupeřem Mercedesu opět Red Bull. Šéf Mercedesu očekává, že tým posílí a to i díky příchodu Sergia Péreze.

„Rozhodně si myslím, že Red Bull s Pérezem bude mnohem silnějším soupeřem, pokud jde o Pohár konstruktérů,“ uvedl Wolff v rozhovoru pro rakouskou televizní stanici ORF.

„Myslím, že Sergio bude velmi silný. Bude také zajímavé sledovat, jak Pérez obstojí proti Verstappenovi. Je to nový soupeř.“

„Jinak je to sezóna se stejnými vozy jako v loňském roce. Myslím, že Honda bude opravdu šlapat na plyn, aby v posledním roce jako výrobce soutěžila o šampionát. Proto to bude docela zajímavé.“

Christian Horner nedávno řekl, že Russellovo nasazení v Mercedesu ukázalo, jak dobrý vůz soupeř má a vyzdvihlo to kvality Maxe Verstappena.

Russell ukázal, že Max je lepší než Lewis, říká šéf Red Bullu

Russell ukázal, že Max je lepší než Lewis, říká šéf Red Bullu

Wolff uvedl, že „škádlení“ Hornera bylo „součástí hry“ ve F1 a že porovnávat jezdce je možné pouze ve stejném autě.

„Ty nejlepší můžete porovnat, jen když je necháte závodit proti sobě,“ řekl Wolff.

„To jsme ještě neviděli. Neviděli jsme Verstappena proti Hamiltonovi, neviděli jsme Russella proti Hamiltonovi, neviděli jsme Leclerca v nejlepším autě.“

„Ale budoucnost patří mladým. V určitém okamžiku budou proti sobě závodit se stejným vybavením a pak uvidíme, kdo je nejlepší.“

Max a Lewis v jednom týmu? Čeká na to celý svět, říká Jos Verstappen

Max a Lewis v jednom týmu? Čeká na to celý svět, říká Jos Verstappen

Váš názor Další článek: Z Daytony do Prahy! Robert Kubica v Česku převezme Zlatý volant
13:38 | Fernando Alonso zdá se pojede v USA se designem helmy, kterým chce podpořit sopečnou erupcí zasažený ostrov La Palma. Více uveřejní ve čtvrtek.
12:36 | Bývalý šéf motorářů Renaultu Remi Taffin našel novou práci. Bude technickým ředitelem společnosti ORECA, který působí ve vytrvalostních závodech.
17. října | Kimi Räikkönen dnes slaví 42. narozeniny.
16. října | 24. narozeniny dnes slaví Charles Leclerc.

GP USA 2021

Pátek 22. října 2021
1. trénink 18.30–19.30
2. trénink 22.00–23.00
Sobota 23. října 2021
3. trénink 20.00–21.00
Kvalifikace 23.00–00.00
Neděle 24. října 2021
Závod 21.00