S Maldonadem jsme ještě nepodepsali, tvrdí Lotus

Majitel Lotusu Gérard Lopez odmítl, že by Pastor Maldonado byl už jistým týmovým kolegou Romaina Grosjeana v roce 2014.
S Maldonadem jsme ještě nepodepsali, tvrdí Lotus

Šéf Lotusu F1 Eric Boullier by nejraději viděl v druhém voze Nica Hülkenberga, ale jeho příchod je podmíněn příchodem peněz od Quantumu Motorsports. O nich se ale už měsíce jen hovoří.

A Hülkenberg z toho začíná být nervózní, neujistil ho ani šéf Quantumu Mansoor Ijaz. "Řekl mi to samé, co všem ostatním," uvedl německý pilot.

V paddocku proto převládá názor, že peníze nikdy nepřijdou. A z Venezuely se ozývá, že má místo u Lotusu jisté Maldonado.

"Četl jsem, že ve Venezuele říkají, že je dohoda hotová, ale nic podepsané není," oponoval Lopez. "Je to vážný kandidát pro příští rok. Jestli jsme vyřadili jiné kandidáty, tak prostě proto, že podepsali s někým jiným. Dáváme si na čas, stejně jako jsme to udělali s Romainem."

Lopez však přiznal, že je otázka peněz pro tým klíčová. "Potřebuji sponzora. Jestli ho přivede jezdec, je mi jedno."

S Maldonadem jde PDVSA, která za jeho závodní sedačku zaplatí 40 miliónů dolarů ročně.

Další článek: GP USA 2013 - neděle

10:15 | Mick Schumacher vyhrál závod F2 a upevnil vedení v šampionátu. Druhý Cunoda. Schumacherův nejbližší pronásledovatel C. Ilott skončil třetí, na Schumachera tak má ztrátu 18 bodů. Další pronásledovatelé v šampionátu: Ch. Lundgaard nedokončil, R. Shwartzman nebodoval.
25. září | Lamborghini oficiálně potvrdilo, že Stefano Domenicali odchází z pozice šéfa automobilky, aby od ledna 2021 převzal novou prestižní funkci. Očekává se, že nahradí Careye v čele F1.
25. září | Kvalifikace F2: Cunoda, Daruvala, Schumacher... Schumacherův nejbližší soupeř v šampionátu Ilott odstartuje hned za ním ze čtvrtého místa.
24. září | Lewis Hamilton očekává, že FIA v reakci na jeho kontroverzní tričko z GP Toskánska zavede nová pravidla, ve kterých vyjasní, co je a co není možné.

GP Ruska 2020

Pátek 25. září 2020
1. trénink Bottas (1:34.923)
2. trénink Bottas (1:33.519)
Sobota 26. září 2020
3. trénink Hamilton (1:33.279)
Kvalifikace 14.00–15.00
Neděle 27. září 2020
Závod 13.10