S Ferrari se snaží jednat desítky jezdců, nevzrušuje mě to, říká Massa

Felipeho Massu nechává klidným prohlášení Marka Webbera, že jednal s Ferrari o angažmá v příští sezóně. Takových jezdců je prý hodně.
S Ferrari se snaží jednat desítky jezdců, nevzrušuje mě to, říká Massa

Když Webber oznámil, že v příštím roce bude i nadále závodit pro Red Bull, poměrně dlouze se věnoval Ferrari. Řekl, že s ním jednal, a vysvětlil, proč se rozhodl setrvat na místě.

Massu, o jehož sedačce Australan hovořil, ale takové komentáře nerozhodily. "Ne, určitě ne. Jsem si jistý, že nejen Mark, ale hodně jezdců jedná s Ferrari. Jsem si jistý, že víc než 50 jezdců volá Ferrari. Je to velký tým a většina jezdců by chtěla jezdit pro Ferrari, takže pro mě to problém není."

Jak už Brazilec řekl, je přesvědčený, že si své místo může udržet. Ale musí jezdit minimálně stejně dobře jako od letošního závodu v Monaku.

"Jedinou mojí starosti jsou moje výsledky. To je jediná věc, o kterou se zajímám, o řeči ne. Řeči mi nic nepřinesou. Důležité jsou výsledky. Jsou klíčové pro moji budoucnost. Když máte výsledky, jste vždy důležitější."

"Jednou vždy přijde doba, kdy nastane poslední rok vaší smlouvy, musíte hledět dopředu a myslet na další rok. Když jste ve velkém týmu, pořád jste pod tlakem, ať už smlouvu (na další sezónu) máte nebo ne. Patří to k práci tady, takže na to nemyslím."

Další článek: Button: McLarenu scházel přítlak, v Německu by se to mělo změnit

18:12 | Ještě je to trochu daleko, ale pro závodní víkend se očekávají nižší teploty (kolem 24 °C) a hlavně déšť.
22. června | Nico Hülkenberg se oženil. Vzal si dlouholetou přítelkyni Egle Ruskyte.
21. června | Tip: Pokud cestujete, nebo chytáte nějakou zahraniční televizi, může se hodit přehled kanálů, které ve světě vysílají F1: odkaz

GP Štýrska 2021

Pátek 25. června 2021
1. trénink 11.30–12.30
2. trénink 15.00–16.00
Sobota 26. června 2021
3. trénink 12.00–13.00
Kvalifikace 15.00–16.00
Neděle 27. června 2021
Závod 15.00