S Di Restou jsme si popovídali a žádný problém nemáme, hlásí Sutil

Podle Adriana Sutila je incident, který se odehrál mezi ním a týmovým kolegou Paulem di Restou v Číně, vyřešenou minulostí.
S Di Restou jsme si popovídali a žádný problém nemáme, hlásí Sutil

Sutil s Di Restou kolidoval v prvním kole závodu v Šanghaji a ze záběrů kamer bylo vidět, že jsou oba jezdci na sebe vzájemně naštvaní. Vedení Force Indie pak prohlásilo, že něco takového není akceptovatelné, a prozradilo, že si s jezdci o incidentu znovu promluví.

"Na začátku jsem měl malou nehodu s Paulem, ale promluvili jsme si o tom a žádný problém nemáme," oznámil Sutil pro Sky Sports.

Německého závodníka tak teď mrzí už jen fakt, že závod nemohl dokončit kvůli poškození, které mu způsobil Esteban Gutiérrez.

"Rychlost jsme na začátku neměli moc dobrou, ale na konci byla mnohem lepší. Musíme pochopit proč. Paul získal pro tým dobré body, ale ten víkend jsme celkově ztratili trochu rychlosti, a pár rychlých vozů závod nedokončilo. Takže na tom musíme v Bahrajnu zapracovat! Mělo by to tam pro nás být lepší," předpověděl.

Monopostu VJM06 by měly vyhovovat především vysoké teploty, které na pouštním okruhu tradičně panují.

Další článek: GP Číny 2013 - Co v tiskových materiálech nebylo

21:05 | Podle Norrise mu Mazepin ovlivnil celou kvalifikaci. V Q1 musel nasadit druhou sadu pneumatik, v Q3 pak kvůli tomu jel první pokus na starých pneumatikách.
18:20 | Poslední Nikita Mazepin dostal penalizaci 3 míst za zdržení Norrise v první části kvalifikace.
9:35 | Ferrari a celá F1 si dnes připomínají smrt Gillese Villeneuva, který před 39 lety boural v kvalifikaci v Zolderu.
7. května | Kvalifikaci formule 3 vyhrál Dennis Hauger. Roman Staněk obsadil 14. místo.

GP Španělska 2021

Pátek 7. května 2021
1. trénink Bottas (1:18.504)
2. trénink Hamilton (1:18.170)
Sobota 8. května 2021
3. trénink Verstappen (1:17.835)
Kvalifikace Hamilton (1:16.741)
Neděle 9. května 2021
Závod 15.00