Rozzuřený Hamilton zničil svůj pokoj v Baku, prozradil Lauda

Niki Lauda poodhalil zajímavé informace ze zákulisí Mercedesu. Nálada uvnitř týmu nebude tak bezproblémová, jak se může zdát.
Rozzuřený Hamilton zničil svůj pokoj v Baku, prozradil Lauda

Niki Lauda se rozpovídal pro Servus TV, kterou vlastní Red Bull, už v pátek, ale rozhovor byl odvysílán teprve včera večer.

Hamilton sice vyhrál v Rakousku ale v Baku od dva týdny dříve neprožil zrovna vydařený víkend. V závodě měl problém se špatně nastaveným módem motoru, ale nevyšla mu už dříve kvalifikace, ve které vyrobil několik chyb a nakonec boural.

Hamiltona prý rozzlobil výsledek kvalifikace natolik, že zničil svůj pokoj v zázemí Mercedesu. „Udělal to, protože boural. Bude to muset zaplatit, na to se spolehněte,“ řekl Lauda. „Řekl mi, abych tam nechodit, protože zničí všechno.“

Zvláštní je také to, že Hamilton před závodem tvrdil, že jeho vztah s Rosbergem je nyní v pořádku.

Podle Laudy tomu tak ale není a Hamilton lhal. „Lewis lhal, je to jednoduché. Prostě něco řekl, aby zmírnil věci a měl klidný víkend.“ 

Podle Laudy se situace zhoršuje, čím více je Rosberg vpředu.

Hamilton si pochvaluje současné vztahy s Rosbergem

Hamilton si pochvaluje současné vztahy s Rosbergem

Foto: Getty Images / Charles Coates

Další článek: Ferrari již pracuje na roce 2018, prozradil Arrivabene

10:30 | 24. narozeniny dnes slaví Charles Leclerc.
15. října | Své kalendáře uveřejnily také F2 (celkem 14 víkendů) a F3 (celkem 9 víkendů). Termíny jsme doplnili do článku na webu.
15. října | Dnes zasedá Světová rada motorsportu. Mimo jiné bude schvalovat kalendář F1 pro rok 2022. Pokud to bude jako obvykle, bude zveřejněn pozdě odpoledne / večer.
14. října | Podle Racingnews365 nahradí loga Hondy na overalech jezdců a zadních křídlech vozů Red Bullu pro GP USA značka Acura, což je luxusní divize společnosti Honda.