Rozhodnutí o Bahrajnu by mělo padnout tento týden

Mezinárodní automobilová federace chce velmi brzy oznámit, jaký bude osud letošní Grand Prix Bahrajnu, která byla na začátku sezóny odvolána kvůli nepokojům.
Rozhodnutí o Bahrajnu by mělo padnout tento týden

FIA dala Bahrajncům čas do konce dubna, aby se vyjádřili k možnosti uspořádat svůj závod v náhradním termínu. Čas tento víkend vypršel a mluvčí FIA uvedl pro BBC, že rozhodnutí padne "v nejbližších hodinách. Bahrajnská vláda nám v této lhůtě dá vědět, jestli jsou podle ní podmínky vhodné," dodal.

Bahrajnci vydali o víkendu prohlášení, ve kterém se konkrétně nevyjádřili. Nechtěli říct, jestli Grand Prix letos uspořádají či nikoliv. Bernie Ecclestone již dříve prohlásil, že podle něj může dostat Bahrajn na rozhodnutí více času.

Další článek: Ferrari má potíže se vyrovnat se změnami pravidel, odhaduje Webber

18:31 | Vůz Alfy Romeo z roku 2018 se přesouvá. Nyní je k vidění v Brně u čerpací stanice Benzina Bystrcká 1276/36b. Bude tam do 23. září. Pak zamíří do Ostravy.
18:30 | Potvrzeno... Turecko už není na britském červeném seznamu. Závod v Istanbulu se tak může konat...
17. září | Narozeniny dnes slaví Esteban Ocon (25) a také Damon Hill (61)
16. září | Kvjat v Magny-Cours testoval s Alpine pneumatiky pro příští rok (do mokra a přechodných podmínek). Včera odjel 91 kol, dnes byl test zrušen pro technické problémy.