Rosberg vyhrává, protože mu to Hamilton dovolí, myslí si Häkkinen

Mika Häkkinen si myslí, že Nico Rosberg vyhrál poslední dva závody, protože do toho Lewis Hamilton už nedává vše.
Rosberg vyhrává, protože mu to Hamilton dovolí, myslí si Häkkinen

Hamilton si už v USA zajistil titul mistra světa. Po Austinu přišly dva závody – v Mexiku a v Brazílii. V obou vyhrál Nico Rosberg a svět formule 1 spekuluje, zda je momentálně v tak dobré formě, sedly mu oba okruhy, spadlo z něj napětí v boji o titul nebo se už Hamilton tak moc nesnaží.

Mika Häkkinen dává přednost poslední variantě. „Lewis Hamilton je v situaci, ve které nemusí vyhrát,“ uvedl Fin pro Hermes. „Nemusí do toho dát vše jako předtím, protože už má titul jistý. Mercedes je špičkový tým a jsou zde jen dva jezdci, kteří mohou vyhrát. Pokud nevyhraje Hamilton, tak vyhraje Rosberg.“

Hamiltonovy výroky motivovaly Rosberga

Hamiltonovy výroky motivovaly Rosberga

Foto: Getty Images / Mark Thompson

Další článek: Média prezentují jen to negativní, říká Pirelli

10:30 | 24. narozeniny dnes slaví Charles Leclerc.
15. října | Své kalendáře uveřejnily také F2 (celkem 14 víkendů) a F3 (celkem 9 víkendů). Termíny jsme doplnili do článku na webu.
15. října | Dnes zasedá Světová rada motorsportu. Mimo jiné bude schvalovat kalendář F1 pro rok 2022. Pokud to bude jako obvykle, bude zveřejněn pozdě odpoledne / večer.
14. října | Podle Racingnews365 nahradí loga Hondy na overalech jezdců a zadních křídlech vozů Red Bullu pro GP USA značka Acura, což je luxusní divize společnosti Honda.