Rosberg přijde na startovním roštu o pět míst

Nico Rosberg musí předčasně vyměnit převodovku, za což si vyslouží penalizaci ztráty pěti míst na startovním roštu Grand Prix Německa.
Rosberg přijde na startovním roštu o pět míst

Každá převodovka musí jezdci vydržet alespoň pět závodních víkendů. Ta v mercedesu Nica Rosberga nevydržela, takže mu ji tým musí vyměnit, což automaticky znamená ztrátu pěti míst na startu.

Rosberg se tak v Hockenheimu zařadil po bok Romaina Grosjeana, který ze stejného důvodu ztratí také pět míst. Jeho problémy Lotus odhalil těsně po závodě v Silverstonu.

Další článek: V pátek odpoledne byl v Německu nejrychlejší Maldonado

23:36 | Marcus Ericsson vyhrál závod IndyCar v Detroitu. Pomohla mu nehoda Grosjeana. Pro Ericssona je to první vítězství od roku 2013 (GP2).
21:14 | Jedna z nejhorších věcí, které se mohou v motorsportu stát... zaseknutý plynový pedál. Felix Rosenquist je při vědomí a snad ok. odkaz
11. června | McLaren od roku 2022 vstoupí do série Extreme E.
11. června | Otec Antonia Giovinazziho Vito řekl pro La Gazzetta dello Sport, že jeho syn v minulosti dostal nabídku od Mercedesu. Měl se stát třetím jezdcem Mercedesu ve F1 a jezdit v DTM. „Ale má rudé srdce a udělal volbu, kterou považoval za správnou.“