Rosberg hledá zloděje aneb i ve formuli 1 se krade

Nico Rosberg poprosil veřejnost, aby mu pomohla najít zloděje, který mu ukradl závodní helmu přímo v garáži na Nürburgringu.
Rosberg hledá zloděje aneb i ve formuli 1 se krade

Grand Prix Německa už je dlouhou dobu minulostí, ale až teď Rosberg prozradil, že mu během ní v noci ze soboty na neděli někdo odcizil závodní helmu, konkrétně v 1:51 ráno přímo v garáži Mercedesu.

Jelikož jsou v tu dobu vozy formule 1 v podmínkách parc fermé a mechanici na nich nesmějí pracovat, jsou pod dohledem kamer FIA, ze které pochází také dva obrázky, které zachycují pohyb zloděje, zde a zde.

Rosberg nikdy nikomu nedal svoji originální závodní helmu, a proto říká, že jestli se někdy někde objeví jeho závodní helma, třeba na nějakém aukčním portálu, musí se jednat o tento kradený kus, proto prosí veřejnost o pomoc.

Konkrétně se jedná o helmu Schuberth s těmito údaji: Výrobní číslo: 074/02-13. SNELL-Label: ST 270141. FIA label gold: AH04248. FIA Label white: Nr. 134.

Další článek: Ve hře o Chiltonovu sedačku je mimo jiné Magnussen

18:20 | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.