Ron Dennis potvrdil odchod z vedení McLarenu

cern0ch  |  16. 11. 2016 10:11

hotová soap opera, jste trapní s tím podlejzáním

Zatracený Mitsubiš  |  16. 11. 2016 10:06

Luhiho je skoda. S Flaviem take velka osobnost co bude chybet. Zdy to byl nas velky nepritel c.1 a my modlari ho pravem nesnaseli luhara jednoho ulhanyho kuuuur.... Ale jak rikal nas sam pan Flavio: "Sveho nepritele je vzdy dobre nenavidet a prat se s nim"
Luhi ahoooj a diky!

superklidas  |  16. 11. 2016 09:58

Míšo - užs to tu psal - kolikrát nám to samý ještě napíšeš??? Máš pocit méněcenosti z toho že tě v reálu nikdo nevnímá ani tady že nám to samé musíš psát 100x ???

Ron bude chybět, protože za McLaren dýchal, ale je pravda že on prostě nevlastní 100% McLarenu, ale choval se tak, v tom má Skejpa pravdu. Mansour Ojjeh měl být jeho hlavní spojenec, jenže jak to tak bývá, nepohodl se a tihle "velcí" lidé velmi špatně hledaj cestu zpět. Alonso a Ron to sice dokázali, ale těžko říci jak moc s oboustraným skřípěním zubů. Jako Ron byl vždy svůj a byl nekompromisní, to byla vždy jeho velká zbraň, a teď nejspíše i zkáza. Doufám že alespoň Mansour s Bahrajnci maj plán co teď bude a koho tam daj, vždyť Alonso nemá hlavního šéfa, bacha na to

#BelieveInAlonso

Bombičky na tým úplně s*rou pravdou je že Ronův odchod je dobrý,tým potřebuje změnu ale v tomto případě to dobré není vůbec protože nemají ani náhradu a v tuhle chvíli ani budoucnost.....gratulace bombičkám,opět další likvidace McL

#7 RAI #14 ALO #16 LEC #33 VER #55 SAI (No.1) | | Šéf klubu Svět Závodů (FB) a admin online racing ligy Touring Series (WEB)

CerVus F1  |  16. 11. 2016 09:04

Tak ono to začalo už dva roky nazpátek, kdy začal Ron ten svůj kolotoč. Divize sportovních automobilů dostala injekci na vývoj tudíž vykázala minimální zisk a v F1 začala ta stále probíhajcí šaráda. To prostě muselo mít vliv na akcie. Po tom co několik let po sobě konstantně rostly (což se akcionářům líbí) nastal strmý pád doprovázený minimálními zisky. To, že se jim doma v SA začali kvůli tomu nejspíše smát bohatí přátelé byl jen další hřebík do Ronovy rakve.
Ron se stejně jako Schumi před lety neměl vracet. Oba byli svého času legendy a svým návratem si své jméno akorát zaprášili.
Jiná věc je divize sportovních aut. Tam Ron po nuceném odchodu z F1 předvedl parádní práci.

a co kdyby tam prisel flavio? To by bylo Alik by ho tam mohl priahnout :)

Pak by Alonsův plán byl dovršen

#BelieveInAlonso

davegp3  |  16. 11. 2016 09:29

Flavio? To si děláš pr*el. Tuhle veš do kožichu si nasadit nesmíme.

-ERACER-  |  16. 11. 2016 10:05

Ted co ti napíšu nemá nic společného s tím jaký Alonso je nebo není, mě Alonso nevadí ba naopak. Ale podle mě tam Ron Alonsa nechtěl. Stejně tak jako Buttona. Jenže Button je brit a má sponzory viz protlačení Bankovnictví skrze něj v Británii a Alonsa zkrátka chtěla Honda. Ty milé fotečky na počátku roku 2015 to bylo jen pro nás...hi hi hi...ha ha ha....tihle dva jsou od roku 2007 naprostými nepřáteli a nevěřím že se něco změnilo. Toto možná pomůže Alovi a je i za to možná rád ale uvidíme jak se situace u McLarenu bude vyvíjet. Každopádně měnit takhle hlavu za pochodu je těžké, ale pokud hlava nefungovala tak co s ní?? Musíme všichni uznat že McLaren je od Ronova opětovného příchodu tragický a moc se to nemění.

Myslím že Ron a Alonso se opravdu moc nemusej, ale dokážou se respektovat pro své přednosti. Myslím že Ron uznává jezdecké kvality Alonsa a Alonso uznává vedoucí schopnosti Rona. Nevím co teď Alonso prožívá v hlavě, jasně že by mě to zajímalo

#BelieveInAlonso

Rendl F1  |  16. 11. 2016 14:20

Button není brit ale angličan. To je jiná liga a proto se taky moh prosadit proti koloniálnímu britovi Hamíkovi. Jinak by dopad jak Alík.

vypadni blbe..

cern0ch  |  16. 11. 2016 08:14

Ale no tááák, však neumřel, nač ty ubrečené nekrology? Míšo, ty se k nám nevtírej s těmi slzičkami, jsou prolhané, nikdo ti je nevěří :)

Ron. TEN Ron. Bývalá ikona závodního týmu, pan Někdo, big boss, tvář týmu.

Škoda, že si konec kariéry popatlal tím, že vzal na milost hňupa, který mu v F1 srazil vaz, zašlapal do prachu a poch*cal mu hlavu. A on ho za to vezme zpět, nasype mu plnou kešeň - to mu prostě odpustit nemohu. Žádné zbožňování. I Ron je pragmatický a perfekcionistický člověk. Musí to přijmout. Řadím se mezi fanoušky, kteří jsou mu za hodně věcí vděčni. A zároveň mu nikdy nemohou odpustit, čeho se dopustil tím, že vzal zpět toho hajzla křivýho.

Respekt zůstal, úcta - již bohužel. Přes něco prostě nejede vlak. Život jde dál.

POWERICE  |  16. 11. 2016 00:32

Co čekal? Platil předražené jezdce, jako by mu vozili body, lidi, kteří jen tlachali o tom jak vyhrají šampionát v 2017, o tom, jak jdou správným směrem, a potom budou stejně překopávat celé auto znova... Jen ekonomický negramot by ho tam nechal!!!! Již několikrát jsem tady psal, že akcionáři McL to zatrhnou velmi brzy, a Šitner mi tady odpovídal, že jsem mimo apod. Sny, mladý pane, nepřináší zisk, a toto je business! Oni investují své prostředky, aby vydělali, nikoliv aby podporovali něčí sny! Oni chtěli body=peníze, a po dvou letech to jednoduše ZATRHLI! Ano, Denis je ikona, Denis je McL, a bude vždy ikonou F1, to mu nikdo nikdy nevezme! On přinesl do tohoto sportu to, co by mnozí nedokázali, ale v této době jsou "investoři McL". Což je škoda...


1 2 3 4 5 6 7