Rich Energy změnil název na Lightning Volt

Trochu tragikomická situace okolo titulárního sponzora Haasu pokračuje.
Rich Energy změnil název na Lightning Volt

Rich Energy kvůli špatným výkonům Haasu ukončila s týmem spolupráci. Krátce po oznámení se však ukázalo, že šlo sólovou akci excentrického šéfa společnosti Williama Storeye.

Storey, který ovládá Twitter Rich Energy, poté uveřejnil několik prohlášení, ve kterých mimo jiné informoval o neúspěšném puči v rámci firmy a nadále útočil na Haas, který podle něj Rich Energy miluje tak moc, že si ponechal nálepky i poté, co s ním výrobce energetických drinků před GP Velké Británie ukončil spolupráci.

Vývoj v posledních hodinách nabral zajímavý směr. Storey už není šéfem firmy a ani kontrolním akcionářem. Firma se přejmenovala na „Lightning Volt“. Novým ředitelem je Zoran Terzic.

Storey na Twitteru opět zmínil, že šlo o násilné převzetí drobnými akcionáři. A prý se vrátí...

Zatím není jasné, jak to bude dál s logy Rich Energy na vozech Haasu.

Foto: Getty Images / Charles Coates

Další článek: Red Bull se na nás dotahuje, uvědomuje si Binotto

13:43 | Český esports závodník Martin Štefanko, který byl členem Haasu v F1 eSports, oznámil ukončení kariéry.
5. prosince | Britský premiér Boris Johnson v rámci předvolební kampaně navštívil továrnu Red Bullu. Vyzkoušel si výměnu pneumatik. Jak dlouho mu to trvalo, neuvedl. Red Bull to letos zvládl za 1,82 s. odkaz
4. prosince | S Toro Rosso jezdil v testech Sean Gelael. Jeho týmovým kolegou ve F2 bude nově Dan Ticktum, kterého se Red Bull před časem zbavil.
4. prosince | Roy Nissany dnes pokračuje v testování s Williamsem. Včera řekl, že mu trvalo 4 kola, než si na vůz zvykl.