Ricciardo vyčkává se smlouvou. Mohl by litovat, říká Hill

Na špici je narváno a čas nehraje pro Ričiho.
U RB není letos naděje na solidní umístění a příští rok, i kdyby chtěli začít s Hondou, na úspěch si stejně počkají pár let. Za mě NE.
Ferko nemá důvod pospíchat s výměnou jezdce, zatím jim to funguje, mají vlastní základnu, touží po italovi, Seb jezdí opravdu dobře, proč zbytečně vyvolávat napětí?Tak by zbývala zase jenom dvojka. NE.
U Medvědů je pohoda a klídek, nic jim nechybí, a kdyby potřebovali, mladých dvojek je dost. A perspektivně? Nic neroste do nebe, ti už můžou jenom dolů. Asi NE.
Má to těžké a složité. Možná Rencek by mohl vytvořit podmínky, být na řadě..., ale uvidíme co se svou šancí tenhle sympaťák udělá. Držíme palce!

karelse

ameriko  |  03. 04. 2018 21:00

Ricci do Mercedesu?-musel by odejít Lewis.
Ricci do Ferrari?-musel by odejít Seb.
Ricci v RB?-brzo by musel podepsat dvojku.
Takže co zbývá? McLaren? Ano, jednou bude patřit ke špičce a když odejde Alonso, měl by tam dobré bydlo. Renault? No, proč ne? Asi stejné jako McL.
Jestli bych sázel, dal bych ticku na McL.

Fanda D  |  03. 04. 2018 17:08

Myslím, že neskončí ani v Mercedesu, ani ve Ferrari. Bottas Hamiltonovi dokonale vyhovuje, nádherně vedle něj vyčnívá, občas 1-2 krát za sezónu ho nechají vyhrát. Proč by riskovali nasadit si do týmu ambiciózního a přemotivovaného pitomečka Ricciarda, který zase až tak nemožný není a s trochou štěstí by se mu mohlo povést Hamiltona rozhodit a porazit. A léta budovaná gloriola nejlepšího jezdce vesmíru a následníka M.Schumachera by byla ta-tam. Je pravda, že v roce 2014 porazit Vettla byla asi povinnost, protože jestli měl Redbull po třetím závodě jasno, že Vettel u nich končí, tak ho logicky museli odříznout od všeho podstatného ve vývoji a taky mu to kapánek znechutit, aby si mohl Ricciardo vybudovat zdravé sebevědomí. Udělali to dobře, myslím, že se jim to povedlo. Ale tím pádem ani Vettel nepotřebuje znovu Ricciho ve své stáji-proč by to dělal? je možné, že jemu je to jedno (tomu ale nevěřím) ale v každém případě by ta varianta, právě kvůli r 2014 budila až nezdravou pozornost a rivalitu a to ani ve Ferrari, ani Mercedesu nemají zapotřebí. Ricciardo by měl podepisovat v RB a to muhutně rychle!!!

CerVus F1  |  03. 04. 2018 16:17

On nemá co ztratit. Ferrari i Mercedes mu nabídnou vždy více než RB. Ten je známý svou neochotou jezdce adekvátně zaplatit. Teď bere Rici 6 milionů, Fracek má 12 stejně jako Botaska, jenže pak to odskočí - Alík 30, Kimi 40, Ham 50 a Seb 60. Takže kdyby se dostal k Ferrari tak má přinejhorším 30. Za jediný rok by dostal to samé co u RB za 3. A nebude jezdit další dlouhé roky, teď je ve fázi kariéry, kdy už musí počítat. Navíc u RB je celkem jasné na koho se hraje.

Ricciardo je skvělý pilot, nemám s ním problém

A k Hillovi o kterém se píše níže, Hill Schumachera porazil a to reálně i v sezoně 1994 a nebýt toho že sezona stála za vyliž pr. tak se tehdy Williams odvolal a není vyloučeno že by Schumacher o titul přišel.K úcty k zemřelému Sennovi to ale nechali být, sezona už tak nestála za nic a ještě měnit mistra světa....
Schumacher Hilla podceňoval-každý ho podceňoval jak říkal Gerhard Berger, ale pak se kolikrát nestačili divit, napři minimálně v polovině závodů roku 1993 byl lepší jak Alain Prost a to byl Hill prakticky stárnoucí nováček.....
Když odešel od Williamsu byla to chyba, ale Frank Williams pak sám přiznal že byla chyba nechat Hilla odejít, protože Villeneuve potažmo Frentzen neměli jeho třídu

Podívejte se taky v kolika letech Hill do F1 přišel....bylo mu 32 !! No a co ještě stihnul dokázat.....stejně starý Ayrton Senna debutoval skoro o 10 let dřív....

Ne rozhodně si nemyslím že Hill na Schumachera neměl, měl, v Japonsku 1994 v děšti jasně ukázal že není jen druhořadým pilotem jak mu naznačil Schumacher.....nehledě na to byl i dobrým pomocníkem při vývoji vozu a skvělým analytikem.

ameriko  |  03. 04. 2018 20:47

Tenhle článek je o Riccim, ne o Hillovi, všiml sis?

K Ricimu už jsem se vyjádřil....ale rád ti tenhle kec připomenu až budeš v článku o tom že zlevnili pomeranče psát o Alonsovi Dondale....

Každý svého štěstí strůjcem nechal bych to na Ričim . Pokud mu budoucí přestup nevyjde , nebude ani prvním ani posledním viz např. "hrdina" F1

Tipuji ze pujde do Mercedu. V Mercedesu s Oconem riskovat nebudou a pokud Bottas nepresvedci, tak podepisou s Ricciardem. No a u Ferrari si bud to nechaji Kimiho (pokud bude predvadet takove vykony jako v Australii), nebo vemou Bottase.

davegp3  |  03. 04. 2018 12:53

Podle mě Špagety Bottase nevezmou, mají lepší volby - Ricci, Ocon, Perez nebo čekat na Leclerca, to je budoucí hvězda Reds....

Nemuzu si vybavit kdy naposledy Ferrari vzalo pilota co ma odjetou jen jednu sezonu. Proto si myslim ze Leclerca nevezmou, ackoliv bych ho tam rad videl. Perez neni tymovy hrac, proto ho nevezmou. Ricciarda tam nebude chtit Vettel (ackoliv verejne rika neco jineho). Tak zbyva ten Ocon. Ovsem ten spada pod Mercedes a nedivil bych se pokud by zustal i pristi sezonu ve Force Indii.

Anonymizovaný  |  03. 04. 2018 12:37

ricimu bude stacit kdyz bude dale porazet uhra. pak se nabidka nachysta sama. delaji z komara velblouda

davegp3  |  03. 04. 2018 12:39

Neříkej Maxíkovi UHR, to od tebe nejni pěkný

sympaťák  |  03. 04. 2018 15:24

Né uhr ale jebák

Anonymizovaný  |  03. 04. 2018 23:42

dyt je to pubos. ale ok uhr se nehodi, talent ma. rychlost a cit pro auto ma. ma hlavne velkou prilezitost a sanci v redbullu. jen vysledky moc nema. rici je zkratka konzistentni a kdyz prijde na lamani chleba, to se ceni.


1 2 3 4