Ricciardo si příští rok finančně polepší

Daniel Ricciardo by si měl příští rok polepšit, i tak ale bude mít na výplatní pásce jen zlomek toho, co berou top piloti v největších týmech.
Ricciardo si příští rok finančně polepší

Kolik peněz dostávají jednotliví jezdci, nevíme, občas se na veřejnosti objeví nějaká tabulka nebo spekulace, ale podobné informace musíme brát s rezervou. Podle odhadů bral Ricciardo v letošním roce hodně pod milion eur. Příští rok by si měl polepšit a dostávat od Red Bullu okolo 1,3 milionů.

„Ano, měl bych dostat o něco více,“ řekl Ricciardo pro Sydney Morning Herald. „Uvidíme, kolik to nakonec bude. V průměru většina z nás vydělává docela dost. Nejlepší na tom ale je, že se můžete živit něčím, co máte rádi.“

Red Bull po odchodu Vettela na platech jezdců i tak významně ušetří. Daniil Kvjat jako nováček bude dostávat plat ve výši maximálně stovek tisíc eur ročně. 

Další článek: Alonso už byl unavený z obehrané písničky, říká Briatore

18:05 | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
17:44 | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
17:07 | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.
11:50 | Pirelli bude sponzorem závodu v Imole. Celý název závodu tak bude: Formula 1 Pirelli Gran Premio del Made in Italy e dell’Emilia Romagna