Ricciardo si pochvaluje závodní rychlost Red Bullu

Podle australského pilota vozy Red Bullu při delších jízdách nevypadají vůbec zle. Rozhodně však nemá vyhráno, pořád je co zlepšovat.
Ricciardo si pochvaluje závodní rychlost Red Bullu

Daniel Ricciardo (4./9.)

Výsledky Daniela Ricciarda z tréninků na Grand Prix Číny nevypadají na první pohled nijak valně. Ricciardo si z toho však vrásky nedělá, závodní rychlost Red Bullu by měla být dobrá. Horší je to s rychlostí na ultraměkké směsi.

„Bylo to OK, ovšem myslím, že rychlost na jedno kolo na ultraměkkých nebyla zrovna nejlepší. Musíme trochu vylepšit nastavení a lépe gumám porozumět. Na měkkých a středních pneu jsme ale byli konkurenceschopní.

Takže zlepšit se musíme v rychlosti na jedno kolo, pokud se chystáme kvalifikovat na ultraměkkých. Jinak to ale nevypadá zle.

Přiznám se, že se v pátek vždy dost nudím. Je to pořád to samé. Raději bych prostě naskočil do kvalifikace a závodu. Testování, tréninky, všechno na jedno brdo. I vás to musí nudit. Počkejme si, jak to bude vypadat v kvalifikaci. Něco poladíme a snad zítra a hlavně pozítří budeme výš,“ doufá Ricciardo.

Foto: Getty Images / Clive Mason

Diskuze (8) Další článek: Ve druhém tréninku opět nejrychlejší Hamilton, Räikkönen 7 tisícin za ním
16:15 | Lewis Hamilton musel korigovat svá slova o Indii... odkaz
11:47 | Rob Smedley by se po odchodu z Williamsu mohl vrátit zpět do Ferrari.
14. listopadu | Fernando Alonso bude mít tým v sérii Formula Renault Eurocup
14. listopadu | Bývalý šéf Porsche ve WEC Andreas Seidl by mohl zamířit do F1 do vedení některého z týmů. Není ale jasné, kterého...