Ricciardo se vyrovná Vettelovi hned od začátku, předpovídá Pérez

Sergio Pérez si je jistý, že Daniel Ricciardo nebude potřebovat na přizpůsobení u Red Bullu Racing dlouhou dobu, bude od začátku hrozbou pro Sebastiana Vettela.
Ricciardo se vyrovná Vettelovi hned od začátku, předpovídá Pérez

Pérez si sám vyzkoušel postup do top týmu letos, když začal závodit pro McLaren. "Tlak hodně vzroste, u týmu jako je McLaren nebo Red Bull je hodně tlaku," cituje Mexičana Autosport. "Určitě je tam víc tlaku než teď u Tora Rossa, nebo co jsem zažil já u Sauberu."

"Ale jako závodní jezdec se musíte soustředit a podávat stoprocentní výkony. Tak se to dá zvládnout. Pokud nezvládáte tlak, když přijdete do velkého týmu, neuspějete a vydržíte jen pár let, než přijde někdo jiný. Takže je důležité se připravit a odvádět maximum."

Pérez nepochybuje, že Daniel Riccardo, který se příští rok postaví Vettelovi u Red Bullu, všechno zvládne.

"Důležité je, aby přišel se správným postojem pro svůj tým. Daniela znám velmi dobře, je mým dobrým kamarádem a myslím, že má správný postoj, aby se s tím popasoval."

"Myslím, že se mu bude dařit velmi dobře, a očekávám, že bude hned bojovat. Bude mu to trvat pár závodů, ale pokud bude mít Red Bull dobré a konzistentní auto, bude okamžitě se Sebastianem. Bude to pro něj velmi dobré."

Diskuze (70) Další článek: Gené jezdil s Ferrari F10 na norském Rudskogenu
10. prosince | Zajímavé. Podle webu odkaz míří bývalý šéf Porsche v LMP1 Andreas Seidl do vedení McLarenu.
7. prosince | Oprava: Gala FIA zdá se už teď. odkaz
6. prosince | Toto Wolff prozradil, že si při oslavách titulu poranil přední zkřížený vaz.
6. prosince | Jak se vám líbila letošní sezóna? Oznámkujte ji jako ve škole