Ricciardo se těší na zimní přestávku a nevěří v boj o titul

Daniel Ricciardo nevěří, že bude moci příští rok bojovat s Red Bullem o titul. Byl by ale rád, kdyby byla sezóna 2016 lepší než ta letošní.
Ricciardo se těší na zimní přestávku a nevěří v boj o titul

Australan nevěří, že bude moci příští rok bojovat o titul a dokonce naznačuje, že nevěří ani v boj o vítězství.

„Budu vědět více až se rozhodneme nebo budeme vědět, co se bude dít v zadní části vozu,“ řekl Ricciardo pro GPUpdate.net. Red Bull stále ještě oficiálně neví, jaký motor bude příští rok používat.

„Vzhledem k tomu, jak na tom teď jsme, by pro nás bylo těžké říct, že budeme bojovat o titul. Ale současně bych si rád myslel, že příští rok budeme moci získat více než dvě umístění na pódiu!“

Pro Red Bull to byla letos těžká sezóna. Ricciardo se už proto těší na zimní přestávku. „Vždy se těším na Vánoce, stejně tak jedu domů do Austrálie, vypnu společně s kamarády. Nebyl jsem doma od ledna, takže ať už to byl dobrý nebo špatný rok, stále se těším na volno,“ dodává Ricciardo.

Foto: Getty Images / Mark Thompson

Další článek: Rosberg vyhrává, protože mu to Hamilton dovolí, myslí si Häkkinen

10:30 | 24. narozeniny dnes slaví Charles Leclerc.
18:25 | Své kalendáře uveřejnily také F2 (celkem 14 víkendů) a F3 (celkem 9 víkendů). Termíny jsme doplnili do článku na webu.
13:19 | Dnes zasedá Světová rada motorsportu. Mimo jiné bude schvalovat kalendář F1 pro rok 2022. Pokud to bude jako obvykle, bude zveřejněn pozdě odpoledne / večer.
14. října | Podle Racingnews365 nahradí loga Hondy na overalech jezdců a zadních křídlech vozů Red Bullu pro GP USA značka Acura, což je luxusní divize společnosti Honda.