Ricciardo se pokusí zničit Vergneho

Daniel Ricciardo je přesvědčený, že aby měl šanci postoupit do Red Bullu Racing, musí ve srovnání s týmovým kolegou Jean-Ericem Vergnem předvést výjimečné výkony.
Ricciardo se pokusí zničit Vergneho

U Red Bullu sice stále není jasno, kdy skončí Mark Webber, ale je to právě jeho sedačka, po které touží jezdci týmu Toro Rosso. Svedou o ni tvrdý boj.

"Vyrovnat se Jean-Ericovi by letos asi nestačilo," uznal Ricciardo. "Určitě se pokusím ho zničit, udělat něco mimořádného."

Mezi mimořádné výkony by jistě patřila umístění na stupních vítězů. V každém případě bude ve velké míře záležet na rychlosti vozu.

"Pódia by byla skvělá, ale musíme nejdřív zjistit, jak na tom jsme, jak konkurenceschopní jsme jako tým. I když by první závody nevyšly podle plánu, na začátku evropské části sezóny budeme mít pár úprav a věcí, které dávají důvod k optimismu."

Australan věří, že letos přesvědčí, ať už bude mít jakýkoliv vůz. "Letos nestačí tu jen být a jen závodit. Chci tu být z nějakého důvodu, dokázat dobré věci. Teď si víc věřím, a to je důvod, proč si opravdu myslím, že dokážu mít výsledky."

Další článek: Hamilton: Jsem extrémista, lidé mě milují nebo nenávidí

18:19 | Nico Rosberg řekl na Sky Germany, že Toto Wolff šel za Christianem Hornerem, aby se omluvil, ale Horner omluvu nepřijal.
18:18 | Lewis Hamilton po závodě navštívil týmového lékaře. Cítil únavu a mírné závratě.
17:54 | Kromě Bottase dostal penalizaci pět míst pro Spa také Lance Stroll.

GP Maďarska 2021

Pátek 30. července 2021
1. trénink Verstappen (1:17.555)
2. trénink Bottas (1:17.012)
Sobota 31. července 2021
3. trénink Hamilton (1:16.826)
Kvalifikace Hamilton (1:15.419)
Neděle 1. srpna 2021
Závod Ocon