Ricciardo se na Red Bull nezlobí, ví, že na něj ještě nemá

Daniel Ricciardo je jedním z těch, kteří mají v budoucnu šanci na angažmá u Red Bullu. Australan ale ví, že zatím na tým mistrů světa nepředvedl dostatečné výkony.
Ricciardo se na Red Bull nezlobí, ví, že na něj ještě nemá

Když před začátkem letošní sezony Daniel Ricciardo podepsal smlouvu s Toro Rosso, okamžitě se zdvihla vlna spekulací o jeho možném přestupu k Red Bullu v následující sezoně. Pro příští rok už ale rakouská stáj své jezdce má, Ricciardo tedy musí na svou velkou příležitost vyčkávat dál. Sám však ví, že momentálně ještě na kontrakt s Red Bullem nemá.

"Nedostal jsem se zatím na podium, nepředvedl jsem nic výjimečného, nikdy jsem tedy vážně nepřemýšlel o takové možnosti,"uvedl Australan v rozhovoru pro World News Australia. "Bylo příjemné o tom snít, ale nenaštval jsem se, když stáj prodloužila smlouvu s Markem. Mám se ještě co učit," poznamenal.

"Jsem šťastný, že můžu jezdit za Toro Rosso. Moje smlouva pro příští rok ještě není podepsaná, ale já bych byl rád, kdybych mohl v týmu zůstat ještě jednu sezonu. Byla by to pro mě šance dosáhnout ještě většího pokroku. Poté teprve uvidíme, jak se bude vše vyvíjet dál."

Další článek: Bernie Ecclestone se potřetí oženil

20. června | Cunoda po nehodě a výměně převodovky odstartuje z boxové uličky.
20. června | Za chvíli závod F3. Mokro, pravděpodobnost deště 100 %.
19. června | Toto Wolff řekl, že jeho komentáře, že by Mercedes mohl o jezdecké sestavě rozhodnout až v zimě, byl vtip... vystřelil si z opakovaných dotazů novinářů.

GP Francie 2021

Pátek 18. června 2021
1. trénink Bottas (1:33.448)
2. trénink Verstappen (1:32.872)
Sobota 19. června 2021
3. trénink Verstappen (1:31.300)
Kvalifikace Verstappen (1:29.990)
Neděle 20. června 2021
Závod Verstappen