Ricciardo překvapí, věří Red Bull

I přes pochyby mnohých tváří v kruhu formule 1 Christian Horner věří, že si Daniel Ricciardo bude vedle Sebastiana Vettela počínat dobře, mnohé prý dokonce překvapí.
Ricciardo překvapí, věří Red Bull

Australský mladík Daniel Ricciardo je v poslední době často zmiňovaným jménem v rozhovorech o formuli 1. Bývalý pilot Toro Rosso je sice bez pochyby talentovaný, nicméně otázkou je, jak výrazně se bude jeho nadání projevovat vedle čtyřnásobného šampiona Sebastiana Vettela. Šéf týmu Christian Horner svému novému svěřenci plně důvěřuje.

"Myslím, že by částečně mohl být i překvapením, protože je velmi rychlý," řekl Horner. "Bude se muset hodně učit, ale myslím, že pár lidí svou rychlostí překvapí. V Toro Rosso předváděl hodně silné kvalifikační výkony, což je jasně podprůměrné (ve srovnání s předními týmy), ale udělal na nás dojem i tím, jak závodil s vybavením, které se mu dostalo. Když se podíváte, jak se chová pod tlakem, i když jeho víkend nezačne dobře, nějak se z toho dostane. Zdá se, že má schopnost nepanikařit, naopak na to ve správnou chvíli začne tlačit."

Další článek: Martin Brundle: Webberův odchod si zaslouží úctu

20:34 | BBC: Hamiltona by měl nahradit Russell. Je to preferovaná volba. Tým spekulace nekomentuje.
15:58 | Stoffel Vandoorne dostal dnes v 7 ráno zprávu, že je Hamilton pozitivní a bude to za hodinu oznámeno. Míří do Bahrajnu, ale zatím neví, zda pojede. Vandoorne měl letět do Bahrajnu po testech formule E ve Valencii tak jako tak...
12:31 | Steiner také uvedl, že by se Romain Grosjean rád zúčastnil Grand Prix Abú Dhabí.
12:28 | Romain Grosjean zůstane další noc v nemocnici kvůli léčbě popálenin rukou.

GP Sachíru

Pátek 4. prosince 2020
1. trénink 14.30–16.00
2. trénink 18.30–20.00
Sobota 5. prosince 2020
3. trénink 15.00–16.00
Kvalifikace 18.00–19.00
Neděle 6. prosince 2020
Závod 18.10